Tinnitus - alebo pískanie v ušiach

Príspevok v téme: Tinnitus - alebo pískanie v ušiach
rotko

Ahojte , pred akým takým časom som sem písal z toho dovodu že mi hučí v ušich. Presvedčili ste ma ist k doktorovy. No mám aj diagnozu. Tinnitus sposobený krčnou chrbticou. Chodil som asi 2 týždne na elektroličbu. POčas ličby mi ani raz nepiplo v uchu. Ako som prestal v utorok tak piatok uz to zacalo a v sobotu sa to nedalo vydržať. Chcem sa spítať na podobne pridapy a ako to mam utišiť. Prosím SURNE

[zruseny1]

s nasim lekarom sa nic neda spravit.. ono je to cele prepletene aj so starostom a s tym ako si jeden s druhym krasne hrkutkaju
a bola na roznych vysetreniach...ano porobili jej vselico
a s tlakom ma problemy, nie male.. berie kopu liekov:(
aj jej ich menili, skusali viacero kombinacii... ale zlepsenie nevidi... ona si na to uz aj zvykla, takze jej to nejak moc nevadi, len ja sa bojim toho ze jej cievam- ak je to z toho- raz sibne a nieco jej tam praskne..pardon za laicke vyjadrovanie :))

karioll2

mame povedz,nech ide za obvodnym aby jej dal listok ku krcnemu a kardiologovi,ak neda,ze sa bude stazovat na urade na dohlad nad zdravotnou starostlivostou,ked to je nejaky debil,ved musi jej ten listok dat.a dobra krcna je vo fakultnej na mickiewiczovej
este ma napadlo,neberie nejake lieky na tlak?pri urcitych druhoch zvykne byt to piskanie

Ivka 1

Inkognito maminke by pomohlo : kvapkat do usi kvapky aloe s propolisom, vnutorne uzivat ginko plus a kombinaciu nenasytenych
mastnych kyselin Q3 a Q9,v pomere 3:1.
Viac Ti o tom mozem napisat na mail ak budes chciet, ozvi sa.

[zruseny1]

ja som v ba, naši juh slovenska
dala by som čokoľvek za to, aby sa jej uľavilo... vieš si to predstaviť čo to musí byť? hučanie v hlave tak dlho, sa čudujem, že mi z toho ešte nezošalela, nevieme jej nikto pomôcť, žiadna odmena za to, ako ona nám všetkým pomohla keď bolo zle...
fuf :) už začínam trošku bedákať, že? :) idem sa niekam skľudniť