aké máte skúsenosti po vysadení antikoncepcie?

maruska123

ja som na tom tak isto ako jajka...tiez mi padali vlasy, ale len nejak 3 mes a uz je to ok...ani sa mi uz nemastia, vyrazky nemam vobec po vysadeni, menzes pravidelny

jajka001_

ja som uz v norme, po siestich mesiacoch. to zvysene mastenie trvalo cca tri mesiace. vlasy mi padali asi tri tyzdne.

mufito

tpch, gynekologa som uz davno zmenila a momentalne bojujem s akne po antikoncepcii a s vypadavajucimi vlasmi takze vsetkym radim si precitat najskor co pride po rokoch uzivania antikoncepcie.

mufito

Ahojte baby, ja som brala antikoncepciu 7 rokov bez prestavky. Je to priblizne 8 mesiacov ako som ju vysadila. Za cele detstvo ako aj pubertu som nemala ani jednu vyrazku, to co mam teraz na tvari by sa dalo nazvat katastrofou. Vyrazky mam na tvari, z dekoltu uz zmizli, ale na chrbte este pretrvavaju. Vlasy sa mi neskutocne mastia. Umyvam si ich kazdy druhy, niekedy aj kazdy den. Kazde rano sa zobudim s mastnym filtrom na tvari. Presne ako tvrdite, vlasy mi nielen ze padaju oni doslova prsia z mojej hlavy. Vaha sa mi nezmenila, akurat som trochu splasla. A najhorsie je to s menstruaciou. Za 8 mesiacov som mala 3 krat aj to mi ju vyvolali sama mi este neprisla. Ked ju nemam aj 2 mesiace bezim po injekciu a to nevravim ako ma vtedy bolia prsia. Takze chcem len povedat vsetkym dievcatam co uvazuju o tom ze zacnu brat antikoncepciu: STOP.