čo pomáha na privolanie menzesu?

akinom007

nic nepomaha, lne cas. casom-rokmi sa ot same ustali, ked nie treba ist ku gynekologovi. ja somt o prve dav roky mavala napr. na 28 dni dalsi mesiac 56 pootm 21 potom 47 potom 35 atd. takto to trvalo 2 roky, a potom sa ot ustalilo na 30-38 dni

vevericka

sa zbytocne nestresuej, lebo ti naozaj nepridu, si to vsugerujes..teraz ti to este moze byt jedno ako kedy pridu, pre istou maj pri sebe hygienicke potreby na to urcene, aby ta to neprekvapilo, ale nejeak zvast sa tym nezatazuj:)

aluska

nijak si kramy nenyvolavaj..to zo zaciatku vobec nebyva pravidelne, aj par rokov, niektroe zeny aj cely zivot..takze kasli na to..raz pridu..neni to ziaden problem

Kana

aj 2 roky po prvom menzese mozes mat cyklus dost nepravidelny... ja, ked som mala 1. menzes, tak znova som ho dostala az za tri mesiace.... ale na tom neni nic dovne, je to uplne normalne, takze sa nicoho neboj a kramy si zatial nicim neprivolavaj

18hvizd

nic nerob..pri prvej menstruacii je to normalne,ze je nepravidelna...neboj,to sa casom upravi....nic si neprivolavaj sama.....ak by si sa bala,tak radsej zajdi k lekarovi