naozaj sú to kvasinky?

Príspevok v téme: naozaj sú to kvasinky?
Kana

Bola som u gynekológa a príznaky mi vraj sedia na kvasinky... predpísal mi nejaké tabletky, čo sa zavádzajú do pošvy, ale už som zabudla, ako sa to volalo... tie už som dobrala. Ďalej mi predpísal masť Clotrimazolum. Tiež som si robila výplachy Rosalginom a denne sa umývam Lactacydom. A po všetkom tomto svrbenie aj tak stále neprestalo.... Poraďte pls, ak máte skúsenosti, moc dik za všetko :)

hedka

skus nepouzivat lactacyd...lebo ja som mala kvasinky a pise sa ze to je vhodne na kvasinky aby rychlejsie zmyzli tak som sa s tym ako krepa umyvala a mala som uz do krvi zodrate svrbelo ma stipalo hroza...a som si par x neumyla a zmizlo to...som mala alergiu na to

ayurvedsky maser

Mate pravdu, ze kvasiniek sa nezbavite kym si nedate do poriadku creva. Candida albicans je kvasinka, ktora prirodzene sidli vo vasich crevach, ale staci zvyseny prijem cukru, oslabenie imunity a uz sa dostane mimo kontrolu a zacne vam robit vazne problemy, hlavne vaginalne kvasinkove infekcie, popripade napada i dychacie cesty. Mnoho zien sa ku mne chodi liecit na vaginalne infekcie, kde presne diagnostikujem o aky problem sa jedna a potom i ucinne viem pomoct. Nemam vyznam drzat hladovky, alebo si davat rozne cipky ci masticky do posvy. Treba robit ocistu celeho organizmu. Vase infekcie su len dosledok poruch v organizme.
S pozdravom Milan Pravda. Blizsie info na: mpravda@zoznam.sk

akinom007

zuzzuula/ mna poslal gyn. aj na imunologiu ke dosm mala problemy kazde dva mesiace a imnunologia bula uplne v poriadku ZIADNA porucha 100% dobre vysledky s imunologie som mala!

akinom007

ja len nepochopim baby akosmi nemozete pamatat nazov liekov ktore ste brali..ja mavam velmi casto problemy s vytokmi..pamatam si VSETKY nazvy aj CENY a OBSAH tabletiek/cipkov, ktore som brala...

Elwine

uz to tu bolo niekolkokrat spominane, pokial mate v tele kvasinky tak pravdepodobne sidlia aj vo vasich crevach... ja osobne s nimi mam takisto problem... bolo by najvhodnejsie drzat protikvasinkovu dietu este k tej liecbe liekmi...

zuzzuula

ahoj ja mám taký istý problém, už dva roky a žiadne lieky mi nezabrali, stále mám svrbenie aj ked niekedy viac niekedy menej intenzívne, už som vybrala milion liekov a nič, neviem čo robiť.O mesiac idem na imunologiu tak som zvedavá čo mi povedia, dovtedy beriem canesten tabletky z lekárne kto by vedel poradiť bola by som rada :(

aluska

no asi su to kvasinky...alebo zapal posvy...ed ti to neprestava tak chod este raz k doktorovi...kup si mast canesten..a nemyslim si ze nejaky lactacyd na to pomaha...to je len na hygienu...a kup si probiotika v tabletkach..ale su dost drahe..