dedicske konanie

Príspevok v téme: dedicske konanie
myska1

ak bi niekto vedel poredit idem v pondelok na dedicske konanie po manzelovi odhadca mi dal na chalupu taku sumu aZ MI JE S TOHO ZLE JE TO STARA CHALUPA A 1 POLKA BOLA NA MUZA BUDEM PLATIT U NOTARKY SUMU CELU CO OHODNOTIL ODHADCA TEDA NEJAKE PERCENTO ALEBO IBA S TEJ CIIASTKY KTORU PRENASAM NA SEBA LEBO JA MAM NA SEBA TU DRUHU POKU

vevericka

uf no ja sa v tom az tak nevyznam..ja ti mozem poveat ako to bolo u nas..zomrela starka..tak mojho otca ako syna a jeho dvoch surodencov samozrejme spolu so starym otcom predvolali na dedicske konanie, ta polka domu sa rozdelila, no moj otec a jeho surodenci sa vzdali dedicstva v prospech stareho otca a stary otec zaplatil dan, kolko to bolo neviem povedat..ale bolo to nejake percento z toho ohodnotnia majetku

mzska1

cajik to sa plati u notara ked sa robi konanie po smi ak ma nejaky majetok a toto bola pol chalupy kde sme bivali na muza a teraz sa pleti vsade ked len klucku chitiis na uradoch preto sa pytam lebo su o nehorazne sumy a odhadca mi vravel ze budem plati celu sumu teda percento s toho co mi ohodnotil a mne sa to nezda preto sa pytm takto kto ma skusenost alebo vie poradit dakujem

myska1

myslis vevericka ze keby som dala aj ne deti o v dnesnej dobe nevies ako bude takm bi som platila u notara menej porad ako mam postpovat

vevericka

plati a iba za tu polku, co si zdelila, v pripade ak mate deti cast patri aj im a to mensiu cas budes platit

cajik..plati sa dedicska dan