Podprsenka pri sexe

wogo

som sa zle vyjadril ... ja nemam rad, ked ju ma ..mi je to divne ... jej prsia sa mi pacia a rad ich laskam,tak neviem, ci sa hambi za ne alebo co ... lebo chvalim jej ich dost :P

hipi

na to dievčata musíte prísť že s prsiami je to uplna krása keď to váš partner vie.moje dievča je tiež uplne namako keď sa s nimi hrám... a nemyslí na to či ma pekné alebo škaredé prsia.

matulik

aj ja som sa hanbila ale ked som zistila, aky je moj priatel s nimi sikovny a hlavne kolko rozkose sa da napr. pri sani bradaviek zazit tak na hanbu uz ani nepomyslim

hipi

neviem prečo mate dievčata takého problémy.nie je časť tela ktorá by bola na dievčati škaredá.ste krásne stvorenia a nemáte sa za čo hanbiť..a ak sa to nejakému chalanovi nepozdáva tak vám za to asi nestojí...

gomez

ano, ale dá sa to využiť aj ako predohra. Kľudne si ju nechaj a keď budete v najlepšom ani nezistiš, že ju nemáš. Fakt si to viem predstaviť ako hru na skrytý poklad... ja by som bol aj za.

sunnysweetie33

jedine, s cim som na svojom tele spokojna su prsia..vazne..mozno som jedna z mala,ale som s nimi ma. spokojna..a myslim,ze podprsenka je pri sexe nevhodna..ved prsia su centrom najvacsieho laskania :)))

kiara88

bo ked sa hola pozriem do zrkadla moc sa mi nepacia moje prsia...ale uz mi viaceri chalani pri sexe povedali,ze mam nadherne,no mne sa nezda...