Nie som stastna s priatelom

Príspevok v téme: Nie som stastna s priatelom
andrea_303

Ani neviem ci som stastna s mojim priatelom.Niekedy je to nadherne a zo zaciatku to bol nadherny vztah teraz je to akoby som ho nudila. V nicom ma nepodporuje ani v studiu vysokej skoly. On si stale chatuje s inymi babami na pokeci a to je v poriadku. Nebavi ma uz ten vztah ale byvame spolu moj otec je na nic domov sa vratit nechcem a nemam kam ist tak len ostat s nim. co mi povedal ze si ma ani vziat nechce.

jajka001_

doubledog - to je fakt hrozne slabošské ze matka s tromi deťmi nechce opustiť alkoholika a ísť bývať na ulicu

doubledog

zeny su vo svojej podstate vypocitave slabosky, ktore sa len stazuju.
udrzuju vztahy s muzmi kvoli materialnym vyhodam, ktore im z toho plynu.
napr. nedokazu ukoncit vztah, lebo potrebuju niekde byvat.

kajka01

chlapi su vo svojej podstate slabosi, co poznam vela z nich tvrdilo, ze sa nedokazu rozist s babou radsej budu robit zlobu, kym ich frajerky neopustia teda nedokazu konat ferovo a na rovinu si vyjasnit veci.
aj ten tvoj mozno uz len caka kedy sa aj ty tak rozhodnes. tak ak sa nechces dalej trapit asi by bolo najrozumnejsie co najskor s tym seknut aj ked je to tazke a bolestive, ale takto len natahujes svoje trapenie

leeneeskee

Andrejka, tak ako ti radia vsetci - cim skor to ukoncis. Pokial mas problem s byvanim (nechces ist domov), neviem kde byvas, ale hlavne v tych vacsich mestach nie je problem zohnat nejaky podnajom, kde bude kopa mladych ludi a mozno tvoja nova laska ;)

peter25

Andrea, mozem ti poradit iba jedno, posli ho rychlo do prec, lebo on teba posle coskoro do prec, raz vybuchnes po tom vsetkom, a on to vyuzije este ako argument proti tebe, ze sa s tebou neda zit...a budes sa trapit viac ako keby si to skoncila ty, omnoho omnoho viac, ja si toto prezivam uz 4ty mesiac. Tiez byvalo vsetko nadherne, ale potom to bolo peklo...vsetko co si opisala poznam doverne...nedufaj v nejaku napravu, raz je niekto chu... tak nim aj ostane...mas na viac.

peter25

Andrea, mozem ti poradit iba jedno, posli ho rychlo do prec, lebo on teba posle coskoro do prec, raz vybuchnes po tom vsetkom, a on to vyuzije este ako argument proti tebe, ze sa s tebou neda zit...a budes sa trapit viac ako keby si to skoncila ty, omnoho omnoho viac, ja si toto prezivam uz 4ty mesiac. Tiez byvalo vsetko nadherne, ale potom to bolo peklo...vsetko co si opisala poznam doverne...nedufaj v nejaku napravu, raz je niekto chu... tak nim aj ostane...mas na viac.

bmw

Milá Andrejka, neviem odkial si, ale ja by som si Ťa vedel vážiť :), žijem pomaly sám, som rozídený po 7 ročnom vzťahu, ukončená VŠ, pracujem, vlastný byt, auto, citlivý...a presne tak isto som sa aj ja správal k svojej ex a prečo? Nemal som odvahu od nej odísť...urobila to sama, mal som milenky...ked raz chlap sa nestará o svoju polovičku, je za tým iná žena, to mi ver, resp. je za tým nezáujem. Len toľko...