Nie som stastna s priatelom

Príspevok v téme: Nie som stastna s priatelom
andrea_303

Ani neviem ci som stastna s mojim priatelom.Niekedy je to nadherne a zo zaciatku to bol nadherny vztah teraz je to akoby som ho nudila. V nicom ma nepodporuje ani v studiu vysokej skoly. On si stale chatuje s inymi babami na pokeci a to je v poriadku. Nebavi ma uz ten vztah ale byvame spolu moj otec je na nic domov sa vratit nechcem a nemam kam ist tak len ostat s nim. co mi povedal ze si ma ani vziat nechce.

papaja

tak som si to tu precitala...rony a deeee plný súhlas s vašimi odpovedami

andrea....ved ty si si už aj sama odpovedala na to,čo ti tu ludia radia...
chatuje s inými,nudíš ho,nudíte sa spolu,je mu jedno ak odídeš,že sa všetko vyrieši len na pár dní a potom vráti do starých kolají....toto keby ti povedala naj kamoška,že má takéhoto priatela čo by si jej poradila???
a že ste spolu dva roky...sú ludia,čo sa aj po 25r rozídu,na to vinu nezhadzuj

papaja

nejdem citat odpovede co tu ludia pisali,mozno neskor ale ukonci to s nim,ocividne tam chyba dovera a podpora a o ze nemas kam ist??no k tomu ti poviem jedno,ale KTO NECHCE HLADA DOVODY,KTO CHCE HLADA SPOSOBY....takze tolko

rony26

ty nechapes co sa ti tu vacsina ludi snazi naznacit?...nie porozpravat sa, ale rozist, to je jedina cesta...o com sa chces preboha rozpravat???

anja21

Skus si odpovedat na otazku, co si od takehoto vztahu slubujes. Ste spolu 2 roky a citis vo vztahu nudu, co si myslis, ze pride neskor? A to este v zasade nic podstatne neriesite, len si zijete a nudite sa. Naozaj je to asi tak, ze ste spolu zo zvyku a nechce sa vam to riesit. Sama ale pripustas, ze stastna nie si. Mali by ste si to medzi sebou vyjasnit, ci viete nieco zmenit, aby nuda vymizla. Ved vas vztah by sa mal este vyvijat, mal by niekam smerovat.Ak to zmenit neviete, ak sa to uz nikam nevivija, nebudte lenivi a ukoncite to, lebo len obaja stracate cas v niecom, co nema buducnost. Priznam sa, ze si toto neviem tak nejak predstavit na sebe. Je to take rozporuplne, co hovoris - mate sa radi, zaroven citis nudu, v nicom ta nepodporuje, chatuje s inymi babami a podobne. Mne to tak vyzera, ze vy si tak paralelne existujete, pritom si kazdy svoj zivot zije sam, len ste v jednom byte.

Deeeee

Muz, ktory chatuje s inymi len hlada nieco lepsie je s tebou lebo je to ok, ked potrebuje milu naruc si tam, sex? si tam, navarit? si tam, upratat? si tam, nechce si ta vziat, nudi sa s tebou, co mas z toho vztahu ty? viac trapenia, ja na tvojom mieste by som si tiez zacala cez chat hladat inu naruc...som len kratucko vydata, ale ak by moj manzel chatoval s inymi zbalila by som mu kufre...

rony26

okrem toho, ze sa lubite, co som teda aj cakal, ze napises si nezabudla podotknut, ze spolu byvate cez 2 roky...a zase sa nemozem zbavit dojmu, ze je to len zvyk, ze si momentalne po dvoch rokoch byvanie jednoducho nedokazes predstavit, zeby ste uz neboli spolu...ja ti to neprajem, ale smeruje to k tomu

rony26

"spolubyvajuci, ktori maju obcas sex"...ved sama vies, ze to nie je vztah v pravom slova zmysle...a lepsie to uz nebude...nepodporuje ta, nie je ti oporou, nepocita s tebou do buducnosti, nemate spolocne zaujmy...no ale to su zakladne veci, ktore robia zo vztahu vztah...odpovedz si na otazku ci nie ste spolu len zo zvyku? alebo prosim ta napis co vas este drzi spolu, lebo mi to nie je dost jasne