Zajtra zacinam chudnut

zafirka

tak uz je to 3den, co sa drzim :) taka som stastna, ze to konecne ide. dnes som bola v posilke a aj v saune za odmenu :) som zvedava rano na vahu, aj ked o tu mi tak nejde, skor o oblecenie, ze uz mozem v rifliach aj dychat :) ale tak ked ide vaha dole urcite to potessi a motivuje. baby drzte sa aj ja sa budem :)

ellika

...zajtra...zajtra...a to nepride nikdy treba si povedat dost a zacat...prve dni su tazke ale baby stoji vam to zato...keby si mate ist kupit nove tricko alebo topanky isto by ste stale nehovorili zajtra...zajtra...ale utekali by ste hned...

zuzic

tak toto bola cista moja citacia:) tieto vyroky som hadzala casto:) ale uz raz som sa zatala a schudla pekne no uz sa bojim pokracovat aby mi ostali nejake prsia:)

kgtm

zuzic ved to dnes sa este napapkam lebo zajtra uz nebudem moct pride rano a joj ved este jeden kusok by nevadil ved zajtra uz zacnem na 100% a bla bla :D

zuzic

kgtm to je pekna myslienka:) no nie je take lahke sa psychicky vyrovnat s tym ze by uz dnes nemala jest oblubenu sladkost:)

kgtm

zajtra zajtra len nie dnes...vravi andrejka..hmm dnes je uz 13teho a po tebe neostal ani puch...:D preco si baby hovorite od zajtra? od 16teho..od 25...preco nie hned? je jedno ci je rano , obed, alebo vecer proste zacat pit vela vody ale velmi vela vody...to musi byt ako zaklad a doladit si stravu uz podla seba ... baby nie zajtra zacnite uz dnes lebo ja som bola taka ista a kazdy den bol zajtra...

slonik131

Ahojte baby :)ja sa tiez rada pripojim :) vzdy zacnem cvicit asi tyzden cvicim a zrazu nejak vela v skole alebo zacnem byt chora :/ tak ako teraz :/ tak dufam ze uz teraz sa mi to podariii....a mam 173 a 84 kg. Drzim palce :)