stretnutie chudnucich

Príspevok v téme: stretnutie chudnucich
synti

zdravim, napadlo ma, ci by ste sa niektori nechceli stretnut, ze by sme si porozpravali o papkani, dake receptiky, taka vzajomna pomoc. A mozno by to viacerym aj pomohlo, kebyze sa osobne pozname. Ja som konkretne z BA, teraz sa to tyka najma bratislavcanov. Ale si myslim ze aj inde by sa to dalo uskutocnit.
Napiste nazory a uvidime.
Pekny den :o)

synti

mima23: ahoj, vies co tak ja takych 5kg asi, ale ono mi ani tak nejde o tie kila skor o cm, ja mam problem ten ze mam siroke boky, zadok a stehna mam 59 takze tak. To by som chcela vylepsit.
Dneska sa chystam este cvicit, pozeram von fuka, prsi ale tak snad pojdem.

mimika*

Ahojte baby a co tak ak by sme isli spolu aj niekam cvicit. Mne sa samej velmi nechce a spolocne by sa nam islo lahsie. Inak pripajam sa aj na tu kavu.

synti

ahoj vedra tak to ti gratulujem. Ja neviem kolko kto schudol, za seba mozem povedat, ze 4kg.
Ale tak ja nemam nejaku nadvahu. Tu nejde o to kto kolko vazi, ale ci nieco robi preto aby to zmenil.

synti

ahojte, tak vidim ze zaujem by bol, som rada :) sosaso, jasne ze ta zoberieme, kazdy je vitany.
Takze este pockame, keby bol vacsi ohlas, a by sme sa dohodli na nejakom datume.
Mojsegrik, ak chces prist v pohode, mozme sa aj na stanici stretnut, mne to problem nerobi. Isli by sme si niekam sadnut a pokecame.

mojsegrik

Ahojte baby,tak ja som z TT,ale tiež by som prišla,ale pravdu povediac,bola som v Blave iba raz.Ja som sa tu presťahovala z východu.

sosaso

synti ja by som bola za :-) ...tiež som z Bratislavy, takže by mi to leeeen vyhovovalo ;-) ..pokiaľ ma ovšem zoberiete so sebou :-P