Dekubity a propolis

RNG

Viackrat som spomenul zmes praskoveho cukru, kokosoveho oleja a par kvapiek GSE na rychle liecenie ran .
Ja to pouzivam ako cukrovkar, mne sa inac rany nekonecne dlho hoja, medzitym sa zapalia a nepomahali na to ziadne antibioticke masti alebo pudre, az ked som skusil tuto metodu.Takto sa mi rany hoja nezvycajne rychlo, za par dni.

123abc

treba opísať aj to,ako ten dekubit vyzerá,v akom je štádiu,suchý,mokvavý,čistý,infikovaný,povrchový alebo hlboký-keď je čistý,môžu sa používať aj špeciálne náplaste-sterilné/Hydrocoll,Grasollind,Kaltostat-t en dávame do rany a mení sa na gél/,tieto náplaste môžu ostať na rane až 7 dní a tieto náplaste vám môže predpísať váš oš.lekár

123abc

manžel mal päť dekubitov,z toho som štyri vyliečila úplne sama,na liečení mu po týždňovom pobyte spôsobili nový,ktorý sa mi ťažko hojí,už som skúsila všetkomožné aj propolis,ale nie každý ho znáša,niekto je na včelí produkt alergický,môj kontakt-0908306412 alebo035/7776519,Ruža

123abc

čaute,ja liečim dekubity-Menalind olejom,Betadine,mám aj sprej firsr od Forever aj aloe vera gél,ten nechtíkový gél som si objednala na /-odkaz odstránený- mám objednaný /Catrix-prášok,14x1g/-odkaz odstránený- je strašne drahý-cez 3400sk,ahojte-Ruža

Ivka 1

A viete ,že taká mastička existuje je to propolisový krém a je fantastický na
liečbu dekubitov. Najprv sa postihnuté
miesto postrieka čistou šťavou z aloe s
propolisom a výťažkom liečivých bylín a
asi po 10 minútach sa to natrie propolisovým krémom.PS: tou čistou šťavou nemám na mysli aloe gél ale čistú šťavu úplne zbavenú dužiny.

slusny_muz

Nebolo tam namiesto propolisu materska kasicka, lebo tam by mohla mat stimulacne ucinky na tvorbu novyych buniek...

alti

Mari,
ta masticka mala hnedkavu farbu, akoby z medu v kreme - bola homogenna. Ziadne bodky. Ta stara pani mi vravela, ze to robi z vytazkov z medu. Nic viac neprezradila.