Tŕpnutie prstov - rúk - končatín

Príspevok v téme: Tŕpnutie prstov - rúk - končatín
kurosijo

Asi mesiac mi tŕpnu ruky. Najprv to začalo tŕpnutím končekov prstov na rukách, stratil som akoby cit v prstoch, postupne sa to rozširovalo na celé dlane. Napokon mi začali tŕpnuť a páliť aj chodidlá. Na rukách mám pocit, aby som ich mal spálené. Ráno mi býva lepšie, napoludnie mám pocit akoby mi išli prasknúť brušká prstov. Chodím po lekároch, maséroch, fyzioterapeutoch, liečiteľoch, ale nič sa nezlepšeje. Každý tvrdí, že to je od chrbtice a že po tomto či onom lieku, masáži, či napravení chrbtice sa to zlepší, ale stále nič. Poradí mi niekto?

mjanik

vyhľadaj akupunktúru,dobrý akupunkturista by si mal s tým poradiť-ide o jav v západnej medicíne málo známy,,v prevahe je energia Jang nad Jinom,alebo ešte lepšie ide o slabosť Jinu,si energeticky predimenzovaný,ale telu chýbajú tekuté zložky

asi

tetania mam to iste bud rad ze to nemas aj s panickou poruchou ale mozem sa mylit len to palenie mam aj ja niekto zase krce a tak ved siu to vyhladaj podoplnaj vapnik horcik cize magne B6 ale kvalitne ja osobne berem magnezium B6 premium no a chce to cas

kurosijo

Krvný tlak mám v poriadku, krv taktiež - minerály v norme, cholesterol v norme... Telo mám prečistené, tesne predtým som absolvoval prečisťujúcu bylinkovú kúru. Ešte jeden fakt- predtým, ako sa to začalo, som pracoval intenzívne na záhrade -rýľoval, kopal, fúrikoval... a nie som na to zvyknutý, pracujem skôr duševne.. Myslel som či to nie je z toho, ale lekár povedal, že by to už prešlo alebo sa to zlepšovalo, nie zhoršovalo, najmä ak mi dal lieky.

AdamKrt

Ako prve pri niecom takomt ma napadne problem s cievami, alebo tlakom.

Priechodnost ciev - mozu byt upchate, alebo uzsie a tam dochadza k nedokrvovaniu.

Napr. vyzivovy doplnok lecitin pomaha odburavat cholesterol a precistovat steny ciev. Tym dochadza k lepsiemu prekrveniu.

Druha vec, moze byt problem s tlakom, pripadne este k tomu aj zanesene cievy.

Na obe pomaha caj z hlohu, alebo lepsia je este hlohova tinktura. Este lepsi ucinok to ma, pokial sa to uziva s jablcnikom.

Hloh reguluje tlak. Nizky zvysuje, vysoky znizuje a pomaha pri precistovani ciev tiez. Jablznik zas posilnuje srdce a to ma tiez ucinok na tlak, pumpovanie krvi v tele.