Cysty liecene hormónmi?

Príspevok v téme: Cysty liecene hormónmi?
depechemode

Chcem sa opytat ake mate skusenosti s tym, ze ked vam nasli cysty (polycystické vajecniky) na vajecniku tak ste zacali brat hormony resp. antikoncepciu? alebo ste sa na to vykaslali radsej a sli na tu liecbu prirodne???? ja fakt neviem co mam robit!!! Lekarka mi pri USG nasla cysty a hned mi na to chce dat hormony. A co ked ich vysadim???? vrati sa mi to aj tak si myslim.

Dakujem / mam 19.r/ .

depechemode

sajfina zatial ti HAK pomaha lebo ju beries... ked ju vysadis myslis ze budes zdravsia?Brala som ten odpad , viem o com hovorim. Dokasalalo ma to este viac ako predtym... Samozrjme tiez som bola hrdinka ked som ten hnoj brala ze wow jak je mi super, mam pravidelne kramy atd atd. AKonahle som to vysadila vsetko sa vratilo do starych kolaji a menzes mi meska stale, vlasy padaju, ochlpenie rovnake... CHEMIA JE HUMUS! a nasledky chemie bude niest clovek do konca zivota. Co si pocas 3 rokov brania HAK este vobec neuvedomujes... uvidis v 50tke.

depechemode

RNG ja by som velmi rada presla na prirodnu liecbu, len neviem ako :( to je ten problem. nema mi kto poradit kde to vsetko zohnat atd atd... na lieky neverim a tiez si myslim ze zabijaju skor ako liecia..

RNG

depechemode, staci si precitat ake vseliake veci to moze v tele poskodit, a to je zrejme len to, na co boli vyrobcovia prinuteny priznat, skutocnost je ovela horsia.
Kedze su ale aj ine, prirodne cesty ako to adresovat, nevidim ziadny dovod, okrem ziskuchtivosti medickeho priemyslu, iduceho doslova cez mrtvoly(umrtia na nasledok liekov su stvrta najcastejsia pricina smrti!!!) aby si clovek volil skodlive chemikalie miesto neskodnych potravinovych doplnkov na dosiahnutie toho isteho cielu.

RNG

privysoke hladiny estrogenov sa daju znizit aj inac,nielen syntetickymi hormonami napr znizuje ich yam, pupalkovy olej, progesteronovy krem a podobne. Tiez DIM a I3C, ktore su zaroven protirakovinne.
Ale odstranenie cyst=necistoty v tele sa da len enzymami, tak ako telo samo odstranuje rozne "smeti"
Doplnky silnych enzymov a extra jod odstrania rozne neziaduce utvary v tele spolu s ich obsahom

sajfina

depechemode a ty by si ako chcela,aby ťa lekári liečili?Lekár ťa lieči liekmi,ak chceš bylinky,choď k bylinkárovi....alebo sa daj hneď rezať,no ako chceš,tvoje vec...mne osobne HAK pomáha,raz som bola na operácii a odvtedy beriem HAK a zatiaľ (3roky) sa mi nespravila ani jedna...a lekár mi to vysvetlil asi ta,ze HAK vajecniky ako keby,,uspi",preto by sa potom nemali uz cysty tvorit...avsak,na niektore zeny ani to neucinkuje

depechemode

a ked sa ta antikoncepcia vysadi, tak sa cysty vratia nie? naco je to dobre? joooj nemam nervy. Uz ani lekari nevedia co je dobre. Nech si oni sami skusia antikoncepcie a tak nech ich predpisuju. Mudri su! nijak inak to nevedia riesit ako liekmi...

Magduša

Ahojte, ja by som sa zase chcela spýtať, či si myslíte, že 7 cm vodová cysta môže počas menštruácie prasknúť. Lekár mi dal vyvolávačku a povedal, že ak mi nepraskne budem musieť ísť na operáciu. Aké máte skúsenosti?