Nadcha / Preventivka/

medička

tak to bude pravdepodobne z alergie...a s tou môžeš chodiť normálne na preventívky..nič neskresľuje/jedine ak by ti brali krv na protilátky-niektoré z nich môžu byť zvýšené/..len treba povedať lekárke o týchto problémoch a ona to potom zohľadní aj pri vyšetrení

jemy

od augusta ale ked som bol pri mori tam ma to preslo ked som sa vratil tak sa mi to vratilo ja som to uz mal ak minuli rok ale tento rok to je silnejsie ale to neni klasicka nadcha ked tiecie sopel stipe nos , proste ma zacne skriabat v nose zacnem kychat a hned mam sopel teraz to trosku ulavuje
Dakujem

zuzic

ja som bola na preventivke aj s nadchou mam chronicku trojrocnu nealergicku. myslim ze ked to nie je virusove ze ta boli hlava si malatny a tak, tak by to klasicke vysetrenia co robi nemalo skreslit. moji bratia maju alergicke nadchy a chodia normalne na preventivke a nic to neskresluje

medička

ak je to alergia,tak kľudne môžeš ísť..a ak ju ešte nemáš potvrdenú a spomenieš to lekárke,určite ti vypíše lístok na alergológiu/ORL..ako dlho už máš nádchu?