KEDY JE BABA VBYURENBA A PRIPRAVENA NA VAZNY VZTAH?

slobodna

Ja neviem, ale ty píšeš všetko tak neurčito- Vieš v čom si ju sklamal? Komunikácia je základ akéhokoľvek vzťahu, keď ľudia spolu prestanú komunikovať... začnú si veci domýšľať a to dopadne oveľa horšie. Si s ňou normálne sadni, porozprávaj sa s ňou, čo očakáva? Ak si ochotný a schopný naplniť jej očakávanie, tak prečo by to nemalo zmysel?? Problémy vo vzťahu sú na to aby sa prekonávali a majú vzťah posilňovať a nie ničiť. Neukazuj na nikoho chyby, tie chyby, si každý z nás musí uvedomiť sám.

eddiem

slobodna,

dakujem za zaujimave nazory a myslienky....

Niekedy vsetko zle je na nieco dobre, a naozaj az po rozchode som si strasne vela veci uvedomil, najma moje chyby....myslel som si stale ze laska je najdolezitejsia, ale len laska vo vztahu nestaci...
uz som sa jej niekolko krat ospravedlnil za vsetko, aj za take veci co som nechctiac spravil alebo nevedomky...aj za to co som nespravil... ale nic nepomaha, povedala mi ze som ju sklamal a uz si nemysli ze mame perspektivu.....
do kelu, strasne ju milujem a som presvedceny ze by nam to vyslo lebo som sa vo vela veciach uvedomil kde som chybil...ale ju uz asi nic nepresvedci....dalsi problem je to ze je totalne nesebakriticka, ona tych chyb myslim ze urobila este viac ako ja...ale to si neprizna, ona je proste SUPER

bublabla

slobodna,

je vidiet, ze si v zivote este nic poriadne nerobila. Inak by si nas tu usetrila tych filozofickych kravin.

slobodna

Múdrych žien, je oveľa viac! Niektoré sa však neboja ísť s kožou na trh a otvoriť oči mužom. Chvalabohu nájdu sa ešte aj múdri muži, ktorí si dokážu uvedomiť, že na tom čo žena hovorí, je niečo, čo stojí aspoň za zamyslenie.

Fallo

slobodna- mas velmi dobre zmyslanie a nazory....
Co k tomu dodat :)
Mala by si si tu otvorit vlastnu poradnu :)
Myslim to v dobrom :)

slobodna

Ste od prírody silnejší, preto by ste mali zniesť viac- aj to, za čo v podstate nemôžete. Trošku galantnosti, tak vezmem to na seba :-) Veď odmena vám za to vždy stojí. To už je žiaľ údel mužov, všetko si odsrať :-) A údelom žien, je čakať a čakať a čakať...no a keď to chlapovi nezapína, tak buď je to fakt beznádejný prípad alebo ho treba niečím ovaliť- slovom alebo poprípade nejakým predmetom :-) Alebo..ísť o dúm dál. Aj keď, v tomto je žiaľ každý dúm skoro rovnaký :-))

rony26

no ja sa tiez sklanam nad prispevkami slobodnej...fakt sa to dobre cita a dokonca tam vela veci dava zmysel :-)...a to odtiahnutie za vlasy do jaskyne ma uplne dostalo :-)))