Kam na víkend pre dvoch?Relaxačný pobyt s procedúrami+môže byt termál kupko

Príspevok v téme: Kam na víkend pre dvoch?Relaxačný pobyt s procedúrami+môže byt termál kupko
samka09

Dobry den, chcela by som ist s priatelom niekam na vikend - na 2noci, ale aby boli v cene pobytu na hoteli aj nejake procedury-masaze, vstup do sauny a pod. Hladala som strasne dlho na nete, ale nic.Chceli sme ist do Tatier, aby sme mohli aj kam vybehnut mimo hotela, ale tam nemaju skoro ziadne procedury a ceny ako... V Piestanoch zasa maju v cene procedury, ale nie je kam ist. Nie je nejake mesto,kde je termal.kupalisko a da sa tam kupit pobyt aj s masazami? DAKUJEM

AdamKrt

No, tak to neposluzim. Wellness v hoteloch som nevyuzival. To robim priatelke sam :)

Inak - zaplatis si co chces. Nikde neni predsa napisane, ze musis vyuzit vsetky sluzby...

samka09

dakujem, ale nema niekto konkretny navrh-ze tam bol a pacilo sa mu tam? lebo wellnes hotelov je vela, len ked si ma clovek doplatit vsetky tie vstupy do termal parku, masaz a pod, tak to je des. Vyberame sa s partnerom asi po 3rokoch niekam,tak nech to stoji aj za tie peniazky :(

AdamKrt

V cene to nebyva casto, pretoze niekto to nemusi chciet. Ale je ich plno, kde si to mozes doplatit.

Hladaj cez google:

penzion wellness

a vybehne Ti kopec odkazov.