Existuje na svete horsi problem ako Cervenanie sa?

Príspevok v téme: Existuje na svete horsi problem ako Cervenanie sa?
Dalea2030

Tuto otazku si obcas polozim . Hlavne v tej danej chvili kedy moja tvar pripomina papriku . Skutocne nenavidim a preklinam tie chvile!!!! Stava sa mi to hlavne v skole. Idem odpovedat , som cervena , niekto sa ma nieco spyta napr profesor a som cervena. Ked sa mam v triede prejavit som cervena. A uuuplne naj je ked sa ma drahe spoluziacky pytaju ze PRECO som CERVENA? Nuz keby viem tak asi nie som ..... !!Koncim strednu skolu, nie som ani najskaredsia. Ale totalne mi to valcuje sebavedomie. Ale koho sa vlastne hambim??? Spoluziacok alebo koho??? Preco sa mi to stale znova a znova stava??? JE to ako bludisko !!! Nemam soc fobiu pred ludmi zas ako strach nemam len ta skola je pre mna horor. Strach trema.. Cervenanie a stale dokola a dokola. Uz som z toho staaasne unavena. Clovek ktory nevie co je to cervenat sa a strapnovat sa pred spoluziakmi .. Tak takemu ja maximalne zavidim!!!! Lebo toto je katastrofa.... :((
Inak viem ze uz je tu aj tema cervenanie zalozena, bola som tam .

Pira

Fuuha. Podla mna cervenanie nie je ziaden problem, teda taky skutocny urcite nie. Nie je to nic bolestive a podla mojho nazoru ti ani neubera na krase, nie je dovodom na vysmech ci pocit menejcennosti. Myslim si dokonca, ze je mile, ked sa niekto zacervena. Kazdy mame nieco take svoje,co nam prekaza,ale prave to z nas robi jedinecne osobnosti. Tak sa s tym vyrovnaj(teda ak sa nejedna o nejaku zavaznu koznu poruchu) a nauc sa zit so sebou. Rozhodne sa nemas za co hanbit, tak to ber s humorom:)
...Btw, nazov temy je fakt zly, ale krc smiechu ma sem dotiahol tak by sa o tom vlastne dalo polemizovat...Pekny den!

fghjkl

komu cervenanie nekomplikuje den co den zivot, ten kto nema citlivu povahu ze si posmech z cervenania berie pomerne dost k srdcu ten nema ani len najmensie potuchy o tom .. aky moze byt cervenanie problem !

Iva_

Červenanie je z hamblivosti aspon u mna. ja ak mam pred niekym rešpekt, tak sa akoby hambim asom červena. Aled sa to ovladať, ak si poviem, že červena sa iba ten kto sa hambi a nie je to pekne. Tak si to nejako vsugerujem a da sa to ovladať, fakt. A poviem si že ten človek je taky isty človek ako ja a nemam sa prečo pred nim červenať.

[zruseny1]

:)) nebudem pisat kto :) podstatne je, ze to asi prekaza... a neries to :) nechcem aby si sa s tou osobou pochytil
idem sa zakutrat do deky. strasne krce mam v bruchu.. caff

cervinka

Dalea2030
buď si istá, že existujú i horšie veci ako červenanie sa. Čo by niektorí dali len za takýto problém...
Je to o psychike, strese a hormónoch. Ale ver, že sú i horšie veci, ochorenia, ako toto, čo popisuješ ty. Buď rada, že sa pasuješ len s týmto problémom.

[zruseny1]

jaaaj..ale to bolo tusim v inej teme :)
heh... fiha a taky kompliment :) si podareny :))
ale radsej sa pokusim obmedzit pisanie do tychto for... lebo takymito rozhovormi iba kazime temy... teda, aspon tak mi to bolo vytknute