tabletky-SUERNE

farmaceutka1

Sotalex uzivaju aj pacienti pod 18 rokov. Co sa tyka kombinacie Sotalexu a Gingia, podla mna pokojne to mozes brat.

RNG

gingio je draha forma extraktu z listov gingko biloba, ktoru ani len mehovori, kolko gingkolidov obsahuje a je plny roznych tabletovacich e-ciek. Je to vyrobok farmacie, tj neplatia na neho prisne pravidla neskodnosti, ako na potravinove doplnky.
Gingkolidy su antioxidanty, ktore zlepsuju cirkulaciu a podporuju pruznost ciev a tym podporuju mozgovu cinnost.
Porovnaj to napr s roznymi produktami pod nazvom "ginkgo" v napr Swansonvitamins.com, tam ich je napr 32, kazdy z nich urcuje nielen mg extraktu, ale aj jeho zlozenie, tj percento ucinnych latok ako ginkgolidy a triterpeny. A vacsina su v kapsuliach, kde je pridavok len mikrokrystalicky kyslicnik kremena a zelatina na kapsulu

Rot13

preco by som klamal vazne uzivam sotalex, a dostal som aj gingio. tak sa chcem spítať ako casto to mozem uzibať vy ste tu taky vzdelani

karioll2

vcera som nielen ja ale ini s tebou riesili mr a eeg,lebo ze pomozte mi,nemam ani 15 rokov.
dnes tu pises o sotalexe,ktory neuzivaju ludia pod 18 rokov.ak sa nudis,chod na pokec,alebo to daj do temy otazky na rng,on ti uz nejaku radu poskytne
keby si bol dospely,tak by som neradil vazodilatacnu latku brat s antiarytmikom