Frajerka krvacala pri prstovani? to čo?

Príspevok v téme: Frajerka krvacala pri prstovani? to čo?
julinoZN

Ahojte poprosil by som o radu bol som s frajerkou u mna w sobotu pekne sme si to užívali uspokojovali sme sa navzájom a pekne to išlo...a zrazu w sobotu sme išli vonka ale skušal som ju na lavičke robit(prstovať) ...ale len vravela že mam isť ešte hlbšie tak som šiel až na doraz ako sa len dalo a už aj silou troška lebo ma to rajcovalo...ale potom sme šli domou a doma som si všimol krvave prsty...a ona mi volala že ma riadne vela krvy na nohavičkach....a len pre INFORMACIU asi pred mesiacom som jej pretrhol blanu..teda dufam že pretrhol...tak sa chcém opytať či neviete čo to može znamenať to krvácanie takto z ničoho nič? prosím poraďte

aluska

anti aluska fuha...normalne sa mi z teba roztriasli kolena...normalne sa klepem..ja som neni aspon taka vymleta jak niektori tu a ani ked som mala 15 som nebola.a to som bola panna...a nemusela som sa nikoho pytat ze preco toto a preco hento a nikto mi nemusel davat navod na vsetko..takze asi preto som taka aka som..lebo ludia si nevedia sami poradit s najmensimi malickostami....a to by stacilo keby si nieco nasli na odbornych strankach a bolo by...

anti -aluska

aluska odporucam ti nechodit na toto forum lebo ta tu porazi...v kazdom prispevku si nejaka nervozna ci co,neviem si to vysvetlit, lebo na toto forum pisu ludia ktori maju problemy a navzajom si radia, a ty kazdeho len oznacujes za decko,pipku, trubku a podobne a pritom jediny kto je tu detinsky si ty..aj to neviem ci som deti neurazila.btw.ked nevies normalne poradit tak nerad vobec

lola03

ahoj julino ....
Tiez mam s tym skusenost...Este par mesiacov po prvom sexe dokonca ( lebo ten sex povedzme si na rovinu nebol ani sex:))
Pri prstovani, ked sa priatel do toho obul, tak bolo dooost krvi ...
Nic sa neboj to prejde...

a aluska: to ako musia byt deti ked jej to robi na lavicke ? to co uz :D
Vsetci sa skryme pod paplooon uuu :D

smejko0055

musí sa jej to zahojiť a bude dobre. Ale keď chce mať istotu nech ide k doktorovi. Ja som tiež potom išla, ale nič mi nezistil. Aspoň som mala istotu, že som v poriadku.

smejko0055

presne to isté, čo jej. Tiež som potom krvácala, ale prešlo to, nemusíš sa báť. Nikde som s tým nešla, ale tiež som sa triasla od strachu, že čo mi je. Ale prišla som na to, prečo sa mi to stalo. Asi to isté sa stalo aj tebe. keď si jej išiel veľmi hlboko,tak si jej musel s prstom niekde trafiť s prstom. Preto krvácala. Ako snažila som sa ti to vysveť, ale ťažko sa to píše.