Moje prsia- ako dve vemena :(

Príspevok v téme: Moje prsia- ako dve vemena :(
nadiat

Mam 19 rokov a strasne sa trapim, moje prsia totiz vyzeraju presne ako "kravske vemena". Su to D-cka a su totalne ovisnute.. z boku vobec nie su vidiet pekne prsia, len take dve velke naplnene placky.. Je to strasne deprimujuce, tak zle sa citim. A pritom som pekna baba, chuda, tak preco mam take otrasne prsia? Mam len 19, rave teraz by som mala byt najkrajsia a ja mam prsia ako po 5 odkojenych detoch v 50-tke.. Na plastiku zatial nemam, tak co s tym? Ako sa mam naucit mat rada take skarede prsia? Ved to sa ani neda, su hnusne :(

Jane318

No vidíte, vy tu riešite tvar pŕs a neviem čo všetko možné a ja by som bola najradšej, keby ich nemám :-D ja ich nechcem vôbec.

nellyy

baby

ja som sa takto trápila s malinkými plackami 10 rokov. teraz som 2 týždne po silikónoch a už mam sebavedomie ako dom :D
Moja dcera ma 15 rokov a velke asymetricke prsia........je nestastna a ak sa to do dospelosti nevylepsi a ona sa bude tak trapit ako ja určite ju podporím ked s tym bude nieco chciet urobit, aj ked sa budem o nu báť :)
Chcem len povedať, že nestojí zato aby ste sa toľko trápili, keď to ide zmeniť a Mudr. Červeň je genius tak načo sa trápiť

lkj

Zle tu píšete,nie zmenšiť prsia /i ked to nie je zlé/ale vytvarovať.Ja mám tento istý problém a chcem ísť na operáciu,ale na korekciu prsníkov,oni to pekne pozdvihnú,len ešte musím našetriť :-)

gumicka44

baby sibe vam? ani neviete co by som dala za vase d-cka.:) Ved preboha ja mam 18 rokov a trosku vacsie a-cka.Ako nieze by som sa hambila .. alebo ze by mi to robilo nejaky moc velky problem ale tak radsej by som mala d-cka ako a-cka:)

Krasomil

Divila by ses, kolik lidí má z něčeho na svém vzhledu komplexy. Řekl bych, že naprosto všichni a je celkem škoda času trápit se nad něčím, co je asi velmi málo pravděpodobné změnit. Člověk se má naučit žít sám se sebou, protože dokud se sebou nebude spokojený, nebude s ním spokojený ani jeho případný partner. Ujišťuji tě, že pokud tě někdo bude mít rád, tím myslím opravdu rád, tak to pro něj budou ty nejkrásnější prsa na světě. Není to fráze, je to fakt. Netrap se zbytečně a nepozoruj se až tak. :-)

marcelina78

skus si zistit, aj na splatky sa daju operacie platit, nemam skusenost, ale citala som, pripadne sa motivuj, ze aj ked nie teraz hned, lebo nemas peniaze, das si to hned, ako si zarobis...

marcelina78

daj si ich zmensit, budes spokojnejsia, neotalaj s tym, vela zien ma tieto problemy, ze si musi dokonca aj zo zdravotnych dovodov koli chrbtici dat zmensit, to preplaca aj poistovna, ak ta to naozaj velmi zoziera, netrp...

lettynka

aj ja mam D-cka..tiez nie su pevne...mam dedicne velke prsia..vzdy som ich mala poklesnute a ked som schudla tak mi ostala ochabnuta pokozka...strasne sa za ne hanbim..tiez som vela krat spravila to co alzbee:-D...a vela krat som stala pred zrkadlom a plakala..vzdy ked vidim nejaku nahu zensku s peknymi prsiami pride mi luto ze aj ja nemam take pevnea krasny tvar...ale mojmu priatelovi sa pacia a miluje ich:-D...lenze si nemozem dat nic bez podprsenky a tak velmi by som chcela mat raz na sebe nejake saty s vystrihom az po zadok:-d...a od prs mat este k tomu pri pazuchach take skarede tukove vankusiky...nie je to bohvieco ked si dam tricko na ramienka..strasne ma to stvo..ale co narobim ked mi pomoze len operacia na ktoru tiez nemam...a teraz sa ani neoplati...kedze chcem mat deti...vtedy sa uz aspon viac nenatiahnu:-d...aspon to ma tesi..a potom mozno aj podstupim operaciu...aby som bola sama so sebou spokojna..ale to ja nebudem nikdy..:-DD...a tiez ked si dam pdobru podrpdu a vystrih kazdeho lakaju..takze aspon take male zadostucinenie..:-D