Plasticka Chirurgia Kosice

erikuska

lieskovcek ved ja som jej tiez pisala, ze nema sa coho bat. Ked to moja svagrina zvladla priam ukazkovo, aj sa zotavila bez problemov, tak myslim, ze to zvladne aj ona, chce to len odhodlanie a potrebne je si uvedomit, ze to robi clovek pre seba ;)

lieskovcek

zdenka, keď nemáš rada tabletky, tak čo sa stresuješ. Ono nie je potrebné aby si si ju dala, pokiaľ nemáš sama potrebu. Každá žena sme iná, treba to tak aj brať. Niektorá si musí dať tabletku už len pri malej bolesti, inej nevadí ani väčšia. Všetko je to dosť individuálne. Ale netreba mať z tohto nejako strach ;)

magdi_na

marianina ahoj, tak tie riadky, čo si napísala sa dobre čítajú. Je fajn, že si tu našla to, čo si hľadala :) pre akú kliniku si sa nakoniec rozhodla? ako po zákroku? Veľmi by ma zaujímali tvoje pocity, ako to berie, čo sa vlastne v tebe odohráva? Predsa len si teraz taký nový človek :)

marianina

Mrzí ma, že sa mi nepodarilo skôr ozvať, mala som nejaké povinnosti. Tak som nestihla :) na jeseň som riešila svoje nové prsia. Dostala som tu od vás rady a tipy, tak som sa nakontaktovala na jednu kliniku na ktorej som nakoniec aj zákrok podstúpila. Bola som milo prekvapená, že sú aj lekári, ktorí vedia ľudsky k pacientom pristupovať :)

erikuska

zdenka da sa to zvladnut aspon teda co viem z rozpravania svagrinej, ta podstupila zvacsenie prs pred rokom a pol a zvladala to skvelo, aj co sa tyka par dni po zakroku aj potom tie tyzdne, hovorila ze trosku bolesti ma ale ze nic co by sa nedalo zvladnut ale jasne ze vsetko zalezi aj od toho aky mas prah bolesti ;)

zdenka6

Mali ste niektorá po zväčšení pŕs bolesti, že ste si dávali tabletky proti bolesti? Či dá sa to aj bez nich zvládnuť bez problémov? Nemám rada rôzne tie tablety na potláčanie bolesti :/

lieskovcek

Magdi presne, ale nakoniec aj tak, keď sa stretne s lekárom, že pôjde na konzuláciu ohľadom pŕs tak lekár jej mnohé veci navrhne odporučí a potom sa už zariadi ona ako to bdue vyhovovať :)

magdi_na

Darinik to už záleží od teba - ale ja sa stotožňujem s tým, že na jar alebo na jeseň, zimu je to najideálnejšie, pretože nechodíš ani na slnko, nikde sa v podstate nejako nevyzliekaš a aspoň majú tie prsia čas sa v pohode v kľude zahojiť :)

lieskovcek

Ja som bola sa mi zdá že už to je aj rok :) Nie je dobré keď to odkladáš. Pretože viac ťa to zneisťuje a podľa mňa potom už ani sama nevieš či to chceš alebo nie. Akože v istých veciach si dám rada aj ja od kamošiek poradiť ale toto sú veci od ktorej by mňa osobne kamarátka neodhovorila :) Tak rozdiel, rozdiel je v tom, že v zime ti to tak nevadí keď máš pooperačnú podprsenku. V lete skôr to žene prekáža a hlavne nemôžeš ísť na slnko.

Darinik

Ty si bola kedy na zákroku? Plánovala som minulý rok, že by som išla tento rok v lete, ale rozprávala som sa s kamoškou a tá ma od toho úplne odhovorila. Tak premýšľala som nad tým, že či ozaj je nejaký rozdiel keď žena ide na plastiku pŕs v lete alebo v zime ?