Plasticka Chirurgia Kosice

lieskovcek

Akože máš na mysli kde konkrétne v Košiciach ak to správne chápem hej? Na Mojmírovej je tá klinika :) tak lekár ktorý mne prsia robil je doktor Turkin. Je to lekár, ktorý má dlhoročnú prax a je vo svojom odbore veľkým odborníkom...Čo sa týka kontaktovania, tak buď im zavolaj alebo im napíš cez ich stránku, tam majú akoby taký kontaktný formulár alebo akoby som to nazvala, tak ono je na tebe ako je tebe lepšie to riešiť

marianina

Aj my vieš povedať, kde konkrétne tá klinika je a aký lekár ti ich robil, dosť by ma to zaujímalo :) tam je dobré sa nejako telefonicky najskôr na nich nakontaktovať alebo ako to treba riešiť?

lieskovcek

Tak ak budeš chcieť môžem ti dať kontakt na môjho, mne robili v centre plastickej a estetickej chirurgie.... :) mne lekár sadol skoro hneď. Vieš na začiatku som mala tiež obavy ako každá myslím, ale keď lekár je k tebe ľudský a dokáže ti poradiť, komunikovať s tebou čo by podľa neho bolo ok čo podľa teba a viete sa dohodnúť. Tak je to fajn pretože aspoň vieš, že vie o čom hovorí, že má skúsenosti, že sa mu môžeš zveriť do rúk...ale tak je na tebe pozri si kliniky, obvolaj si ich a uvidíš :)

marianina

neviem neriešila som to nejako, ale cez leto mi to tak došlo, keď som videla na vôkol kopu báb, čo mali urobené, že aké by to bolo super, aká pyšná by som bola, keby som také mala. Len sa bojím toho aby som si vybrala dobrého lekára, ktorý mi urobí pekné prsia, aby mi nebolo nejako vidieť, že som po opke

lieskovcek

marianina tak keď po tom túžiš tak nad čím váhaš akože? toto je vec ktorú robíš pre seba, pre svoj dobrý pocit :) keď žena nemá prsia a dá si ich urobiť tak sa celkovo aj inak cíti, viem o čom hovorím, ten pocit je k nezaplateniu :) a poviem ti že môjmu lekárovi ktorý mi prsia robil budem vďačná veľmi dlho

marianina

magdi prečo si do toho nechcela ísť? čo tá od zákroku odrádzalo? ja som v lete začala rozmýšľať aké by to bolo pýšiť sa novými prsiami. Videla som kopu báb na dovči, čo mali urobené prsia a normálne som zatúžila mať tiež také :)

lieskovcek

nie nemusíš sa nikoho nič pýtať. Také lepšie kliniky to majú napísané na stránke, akých lekárov majú, akú prax tí lekári majú, akú školu a podobne. A presne to je to , čo ti bude tiež vedieť pomôcť :)

magdi_na

Áno ja to už mám za sebou dokonca niekoľko rôčkov :) tak to som rada že sa chceš riadiť podstatnými vecami a nie cenou. Ja som nechcela najskôr do toho ísť, ale časom som nejako schudla a odrazilo sa mi to veľmi na prsiach tak som s tým musela niečo začať robiť

Verolka9

lieskovcek ale veď mne je to jasné, ibaže kde zistím to aké skúsenosti lekár má? to sa ho mám akože na to ísť opýtať alebo čo??? chápeš čo tým myslím??

lieskovcek

verolka čauky mala by si hľadať kliniku a lekára, ktorý má dlhoročnú prax, ktorý ma v tejto oblasti mnohé vedomosti. Je to veľmi dôležité, pretože taký chirurg už vie, čo sa akej žene hodí, aké veľké prsia sú k akej postave fajn, čo je veľa, čo je málo :)