Chlapec - predkožka

Príspevok v téme: Chlapec - predkožka
kajka

Prosím Vás neviete mi poradiť? Mám prvé dieťa - chlapca ide nám na 5 rok a nemá ešte celkom stiahnutú predkožku, má to asi tak v polovičke-trištvrte dole a zbytok je ešte prirastený alebo prilepený neviem ako mám to opísať, neda sa tým pohnúť. Kedy sa mu úplne bude dať stiahnuť, čo mám robiť?

Nadya

Ahojte, taktiez momentalne riesime problem s predkozkou. Syn ma 2,5 roka a stazuje sa, ze ho to pri cikani boli. Predkozka sa mu vobec neda pretiahnut aj napriek tomu, ze sme to samozrejme opatrne skusali. Nasledne sme absolvovali pediatra, urologa a nakoniec aj detskeho chirurga, ktori sa zhodli, na obriezke :-( Kedze syn ma 14kg, tak ho nikde nechcu operovat, len na Kramaroch. Ma prosim vas niekto skusenost so spominanou nemocnicou? V inych nemocniciach a sukr. klinikach operuju az od 15kg. Vykonava zakrok urolog, alebo detsky chirurg? Ked si predsavim co nas - syna caka, tak si robim starosti. Za info vopred dakujem

jančino89985

No ked sa mu stiahne dole tak nerob stím nič ale ked to nepôjde tak sa porad z doktorom ktorý ti poradí viac

ale ja som obrezaný lebo som mal taký istý problém.

boon

Dobrý deň, keď sa pokúsim pretiahnuť predkožku cítim malú, naozaj maličkú bolesť. Dala by sa mi pretiahnuť ale bojím sa, že mi nepôjde naspäť... Mám 14 r. .

GoFruit

Moj syn ma vyse 3r a predkozku si sam stiahol uz pred par mesiacmi. Nechali sme sa ho hrat s pindurom do sýtosti a uz to je.

janka176

Dobrý deň, mám syna, ktorý ma 8 rokov, má fimozu a synechie, chodím k urologovi, mastila som mu to Triamcinolonom, 1 x mu to násilne stiahli, ale už má z toho strach, dá sa to urobiť aj pod narkózou, aby z toho nemal traumu a nebál sa, lebo po tom zákroku sa bál aj vycikať

philips

P2001 - nechceš to povedať rodičom, lekárovi...

Jediná praktická rada: Kúp si skalpel a urež si o sám...

P2001

Zdravím všetkých! Potrebujem radu! Som v pubertálnom veku a predkožku nedostanem ďalej ako za žaluď, lebo mám predkožku zrastenú so žaluďom jemným kúskom kože ktorý nepustí predkožku ďalej "zarezáva sa". Skúšal som natierať indulónu išlo ale to zrastené nepustilo... ísť k urológovi sa bojím ako aj na obriezku alebo iný chirurgický zákrok. Naši o tom ešte nevedia, ale je mi trápne s nimi sa rozprávať o takýchto veciach ako je aj sex a pod. Keď som mal asi 6 rokov boli sme u urológa lebo som to mal celé zrastené. Viete čo urobil? začal mi medzi predkožku a žaluď pchať nejakú paličku a stále sa tam hrabal. Nechcem aby to nikto z našich nevedel. Potrebujem nejakú praktickú radu aby som mohol s tým robiť niečo sám bez lekára a rodičov atď.

Waltarask

Mám 12 rokov ... ono by mi az tak nevadila samotna obriezka ale chcem sa spytat ci robia obriezku aj pod narkozou

Alex16

Dobrý deň mám 16 rokov nic nemám z predkozkou ale chcem ju prec nepáči sa mi ale ked idem sa vystriekat tak si penis chitím tak aby mi semeno nevislo von aby to rodičia nevideli že som onanoval ked som oblečený je to zle alebo ako? Dalujem