Posilovanie počas puberty (rastu)

jeanValjean

Ak ťa to baví kľude.Ja som veľmi rád behal dlhé trate už od 12r,kým som nezistil,že bežať je pre mňa tak isto náročné ako chôdza.

sarita2612

Dobrý deň, chcela by som vás poprosiť o vyplnenie krátkeho dotazníka o antikoncepcii v prípade, že máte vek 15-19 rokov. Jedná sa o dotazník k mojej seminárnej práci, je anonymný a za každú odpoveď budem veľmi vďačná. Ďakujem.
Link:
docs.google.com

ahjajjaj

ahoj, v období rastu by si nemal veľmi dvíhať činky, skôr by som odporúčila cvičiť vlastným telom, kľuky, drepy, sed-ľahy, kačaciu chôdzu v drepe, výskoky a pod. Na hornú časť tela odporúčam Street Work Out. Na vyššej preliezke rúčkovanie tak, že držíš vlastnú váhu tela len rukami, alebo keď bývaš v rodinnom dome, a máte nejaké vodorovné tyče, kde sa môžeš vytiahnuť:
pozri youtube: tréning s vlastnou váhou

x D

Chcem sa opýtať mam 13 a na mrtvolu davam 70 kg s jednoručkami 12.5kg a bench davam iba 45kg vazim 52kg moze mi to nejako uškodiť?

0vecka

lol tak pravidelne grcanie sa mi zda ze som niekde cital ze tam dost rastie pravdepodobnost na rakovinu pazeraka a sklovina to tiez nema moc rada... :)

ale tiez sa mi zda ze kym to nieje profi sport tak to ze by to zastavilo rast je mytus..

blablablal

Ja mám 13 rokov chodím do posilňovni 3/4 krát do týždňa. Cvičím crossfit a náš tréning trvá 2 hodiny. Je dosť náročný a som po ňom niekedy až, ako keby vybitá, úplne zničená, no nemyslím si, že by to malo na mňa zlý vplyv. Práve naopak...