Pripravky na sustredenie

ethel

mala by si si lepšie zapametávať:-)))Ja som velmi zmúdrela v období keď som ich brala:-)))už ich nepapám,možno by som mala..

123456

prave dnes som si kupila nootropil 1200 - je to piracetam... to iste ako pirabene alebo kalicor alebo lucetam.... to je ta ista latka... kupila som to v lekarni normalne bez predpisu a opletaciek.... ako keby som kupovala vitamin C... 20 tabl./99Sk.... vraj to ma ucinkovat po 2 dnoch az tyzdni... tak uvidim... na smartdrugs.cz som nasla navod (pozrite do modemu).... zo zaciatku vyssie davky.... jedine na co ma tetuska v lekarni upozornila bolo, ze sa mi moze znizit tlak.... ja som skor myslela, ze to vude naopak... inac par dni predtym som na sebe testovala aj speed8.... no na mna to neposobilo povzbudzujuco, ale ma to prave naopak uspalo... takze tak asi :)

Petqo

no na veterinarny predpis to daju, zistoval som si... totiz na veterinarny ti daju vsetko, akurat si paltis plnu sumu

danga

PETQO:nootropika a kognitiva, na veterinarny predpis asi tazko.z netu urcite nedoporucujem.zabera to ako komu, mne okamzite, len si nemysli ze je to nejaky zazrak. udrziava to pozornost a sustredenost, vecer pred spanim to uz neber, lebo nezaspis. skus vysvetlit magistre v lekarni, ze to potrebujes a ze mas s tym skusenosti. mozno ti to preda

Petqo

no a mi pls napsite daco o tom lieku, pirabene 1200 , to zabera ihned albo po nejakom case???? A to by mi mali dat aj na veterinarny predpis... aspon vacsinu liekov davaju