Cvicim ale priberam

Príspevok v téme: Cvicim ale priberam
ivca88

Ahojte, uz je to vyse tyzdna co som zacala chodit do posilnovne pravidelne. za ten vyse tyzden som tam bola asi 4-5krat a cvicila som cca hodinku vzdy. dnes som sa postavila na vahu s tym ze uvidim nejaky ubytok a skoro som odpadla ked som uvidela ze mam asi o 2 kila viac ako predtym...ako je toto mozneee??? clovek zacne cvicit aby schudol a docielila som tym len to ze mam o 2kila viac...a to som sa nijak extra neprezierala ten tyzden ani nic take...neviete kde robim chybu? :( som z toho nestastna :(

Lenka77

Ahojte.cvicim od oktobra.5x tyzdenne hodku a pol.a vsehovsudy som nieze schudla,ale pribrala asi 2 kg a ani nic nevidno.beham3x po hodinke a este pocvicim brusko.v ine dni 20 min a bud nohy a zadok alebo ruky.stravu mam upravenu,po obede uz ani na veceru uz nejemani zemiakt ani pecivo ci cestoviny.co robim zle?preco za 4 mesiace ziadenrozdiel?dakujem

stitna

dobry den mam podobny pripad, chodim na jumping skakat 2 razy do tyzdna a nemam sedavu pracu ale pribrala som 10 kg bo mi nasli hrcku na stitnej zlaze....
som sice rok po operaci a sli dole 5-6kg ale akosi sa to zastavilo...pomerne malunko papam ale vzdy okolo 11 si dam nieco pod zub a az po 16:00 a niekey ani to ked idem cvicit. Som s toho prekvapena bo pravidelne cvicim...poradte mi co mam robit?som zufala...dakujem

Spagy 5555

No ja cvicim uz vyse troch mesiacov a pribrala som 4 kg a som zufala presne pred rokom som mala 64 kg za pol roka som schudla 15 kg a bola som stastna a teraz zrazu chcem urobit nieco dobre pre seba pre svoje telo a cela moja snaha sa straca nw co mam robit

zrkadlovka

ivca... cvičiť musíš niečo dlšie, ako vyše týždňa, aby si videla účinok. V posilovni je zradná jedna vec a to, začneš malými činkami a viac opakovaní, ale akonáhle si sval zvykne pridávaš kilá. Čo uvítajú hlavne chlapi, ale pre ženu, ktorá si chce zachovať ženské krivky sa to môže zvrtnúť proti nej. To, že ti váha ukazuje viac, má naozaj za následok tvorba svalov. Ale svaly sú veľmi dôležité pri chudnutí. Metabolizmus budeš mať rýchlejší, ako i spaľovanie. Preto odporúčam, v strave nezabúdať na bielkoviny = stavebný materiál pre svaly, a ak teda inklinuješ k činkám, nezvyšovať váhu, ale radšej opakovania. Čo sa týka anaeróbneho športu, chudnutie nastáva iba v určitom rozmedzí pulzov. Čo znamená, že napr. taká zumba chudnutie moc nerieši, pretože v nej sú pulzy veľmi zvýšené, čo spôsobuje pálenie cukrov a nie tukov.

odpovedam

hofik, ved to je logicke, ze ked posilujes, ze sa buduje svalova hmota, ktora je tazsia nez tuk. nehovoriac o tom, ze je hlupost sa demotivovat pre jedno kilo. Vaha pocas dna kolise, ja mam dakedy vecer o dve kila menej nez rano a vobec si preto nerobim starosti. Vyznam ma to, ked schudnes/priberies 5 kg, nie jedno. Jedno kilo nie je ukazovatelom nicoho. Mozno robis chybu v cviceni alebo strave. Hadam nie si z tych, co si beru do ruky len nejake smiesne dvojkilove jednorucky alebo bicykluju s casopisom v ruke... pri cviceni musis ist za hranicu unosnosti, musis sa potit a namahat, srdce musi rychlo pulzovat a musis citit velke stipanie svalov, v strave musi byt vela bielkovin pocas dna...

hofik848

Ahojte ja cvicim uz od polovicky leta, ana vahe som tiez isla kilo horre, mam upravenu stravu je pravda ze niekedy zhresim, ale cvicim tri - styri krat do tyzdna,, nevazila som sa dlho a teraz pozriem a kilo hore? Zacina ma to odradzat levo po troch mesiacoch nevidim vysledok na vahe, je pravda ze na obleceni ano ale to akoze ked chcem schudnut pojdem kilami hore?:( lebo pocula som ze ked clivek cvici a chce schusnut b sa vazit nemal, ina si pomerat partie, a to vse

Pengy

Kocky chudnut sa da len treba pevnu volu a nevzdat to po prvom tyzdni ci nebodaj dvoch...ja som sice potrebovala dat dole len par kil lebo moje telo pripominalo huspeninu. Staci len pravidelne cvicit a nepapat po 6-7!...a hlavne veeela veeela pit...bola som ten typ co vypil denne 4dc a bola som vybavena, vecer o 11 som si dala klobasku a cvicit som nechodila, mala som mrzutu naladu a depku....len to treba prekonat :)
ja chodim na bodytoning 3-4krat do tyzdna....btw ubytok prisiel po mesiaci dovtedy som mala pocit ze skor priberam...a ak chodite do fitka tak je jasne ze v kg sa to moc neodrazi lebo vam rastu aj svaly :)
drzim palce

carey

ahojte, no ja mam tiez teraz divny pocit, lebo som zacala chodit na schwinn cycling, je to super odreagovanie a aj makacka a dnes rano mi vaha ukazala o pol kg viac...Ale zasa niekedy moze vaha kolisat, tak si vravim ze cvicit neprestanem. I ked to ide hned lahsie ked clovek vidi ten ubytok.
Drzim palce