Som vydata a zblaznena do naj kamosa som blazon!?

Príspevok v téme: Som vydata a zblaznena do naj kamosa som blazon!?
Letti

Ahojte,
Som rok a pol vydata za muza s ktorym som chodila 6 rokov v podstate som stastna mam co si zaziadam manzel je spravny chlap na vsetkom sa vieme dohodnut rozumieme si...problem je v tom ze mame rodinneho priatela a ja som do neho uplne paf :-( sto krat som si hovorila ze je to blbost ved mam muza ktory je super a mala by som byt vdacna a spokojna ...ale mali ste uz niekedy pocit ze napriek tomu sa to ´´proste neda´´ ked ho vidim chcem k nemu skocit a pomilovat ho viem,som hrozna , on o tom viem zdoverila som sa mu no on ma nevyjasneny vzta s byvalou ale vidim a citim ze ma chce proste to clovek vyciti a viac krat mi povedal ze sa mu velmi pacim ze keby som nebola vydata tak nevaha ale pozera na manzela a na mna nechce mi znicit zivot .... prosim poradte mi ak sa to niekomu z vas stalo ja citim ze on je ten moj pravy moja velka laska dokonca by som bola schopna ist s nim len na jednu noc ale zazit ten pocit .... som skazena??!! :-(((

egresko

long island ak si niekho vezmem tak predpokladam ze ju/ho lubim. Za par mesiacov sa tvarit ze uz ju nelubim, resp ze uz libim niekoho ineho a preto idem podvadzat a vyhovarat sa na to ze je to silnejsie ako a a ze ja to ovplyvnit nedokazem, tak to je podla mna alibizmus.
A castokrat vtedy ani nejde o lasku, len cisto o poblaznenie z neznameho pretoze co nam ten nas partner co sme uz s nim 5 rokov nove moze ponuknut? Nuz ovela menej ako ten neznami ze. A potom namiesto zobratia zodpovednosti za vlastne ciny sa radcej vyhovorime na lasku. Smiesne.

blbblb

najma ho ches do postele to si priznaj
nezname pritahuje
nevyburila si sa pred manzelstvom ,uz ta po 6 rokoch manzel nebavi
ale ked ta ten kamarat tak pritahuje tak co vahas ,,ak je to tak osudove rozved sa ,,a zober si kamosa....
som zvedava co by bude po 6 rokov...
preco pochybujes? ak je to osudove ako pises a si k sebe uprimna tak to neni len o sexe...ale aj o osudovej vaznej laske,,hehe tak to ma sice podrz,,ale tak seba samu klames ......
je to len a len o sexe,,,ale to ti dojde ked s kamosom budes chrapat denne.dlhsie ako 3 roky,,vtedy konci sexualita a nastupuje realita,,aspon podla Radima Uzla...
Aj tak mi je jasne ze uz mozno podvadzas manzela a ak nie nevydrzis a pri prvej prilezitosti to urobis.kamos je v nevyhode, lebo je kamos s tvojim manzelom, mozno aspon on sa zachova ferovo a povie ti ze nepretahuje manzelky svojich kamosov...ale kto vie..
ale nerob veci polovicne, rozved sa a chod za svojim srdcom...alebo pudom.alebo si inteligentna bytost a krot svoj chtic...

long island

egresko> sam si sa prave priznal, ze keby si sa nekontroloval, tak priatelku podvedies. To chapem. To sa da ovladat silou vole. I ked ake by to bolo, povedat jej to presne takto do oci :) Ale to, ci za zalubis do niekoho alebo nie, je trosku na podvedomej urovni, co asi tazko ovplinis. Alebo ak to dokazes, tak napis knihu a daj navod. Mnohi si nad tym fenomenom menom laska/zalubenost lamu hlavy.

evita 80

Pravda ze sa da ovplyvnit ci sa clovek zamiluje alebo nie. Ked si ten cit nepripustim, resp. ho uplne vytesnim hned potom ako zaznamenam naznaky hlbsej sympatie k danemu objektu. Clovek ktory je nezadany, tuziaci po laske, ci po intimnom telesnom kontakte, skor podlahne tymto citom a pestuje ich v sebe.

mala z BA

egresko- neboj, nerobim si zarezy nad postelou:)
a nemyslim si ze si stroj, pretoze sa nevyspis s kazdym kto sa ti paci, lebo potom stroje sme vsetci. Myslim si ze si chladny preto, lebo vies potlacit lasku a city, co sa mi zda chore...

egresko

mala mozno je pre teba clovek ktory sa navyspi s kazdym kto sa mu paci strojom. Tak potom ano a nemam s tym problem. A ver mi ze ani ja by som nechel chodit stebou, asi by som len robil zarezy nad postelou do kolkych si sa uz zalubila, ze?