Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Lyrica

Brela

Beriem Lyricu od aprila, bolesti este mavam, take narazove, liecim sa na neuralgiu. Pomozu tie lieky? Nepribera sa od nich? Dakujem.

holub

Tento liek je to jedine co mi pomohlo pri uzkostiach. A prave teraz mi dosli zasoby a zmenil som lekara tak musim cakat. ak by niekto v bratislave a okoli mal aspon par tabletiek tak rad kupim. ozvite sa na 0940281066

BabiBetka

Ešte som zabudla napísať,že trpím polyneuropatiou a keby náhodou nieto vedel o niečom ,čo by mi pomohlo tak mi prosím dajte vedieť.Ďakujem!

BabiBetka

Beriem Lyricu už niekoľko rokov a bez nej by bol môj život nemožný.Keď chodím veľa je zle,keď chodím málo tiež.Problém je v tom,že aj napriek tomu že ju beriem poctivo stále mi zvyšujú dávky práve od včera na maximum.Mám aj vedľajšie účinky ako napr.pocity opitosti pri chôdzi,výpadky pamäti,zvýšený cukor,priberanie na váhe,ale čo mám robiť????Vyskúšala som všetko možné vrátane odberu mozgomiešneho moku až po rôzne alternatívy.Bez nej by som už možno vyskočila z okna...

Zajro

Užívam Lyricu 300 vo vysokých dávkach už pekných pár rokov . Bez nej- sa bolesť v mojich lábach nedala vydržať. Teraz je to už iná muzika. Liečba je však veľmi dlhodobá .