Farbenie vlasov v tehotenstve

Príspevok v téme: Farbenie vlasov v tehotenstve
Lucy9

Ahojte, chcela by som od vás skúsenejších radu :-) som v 22. týždni tehotenstva, a chcela by som sa spýtať na farbenie vlasov. Pretože som si ich farbila na blond a teraz mám už asi 2 cm vyrastené moje tmavohnedé vlásky a vyzerá to dosť nepekne. Chcela by som si ich zafarbiť na hnedo, nejakým šamponom alebo hennou. Ale mám velký strach, že to ublíži malinkému. Tak sa pýtam vás či neviete o tom či to velmi škodí.
a ešte jedna vec by ma zaujímala, počula som, že by sme nemali jesť pomelo????????? že to niečo obsahuje....to snád nie, pretože ja ho velmi zbožnujem.... Dakujem za odpovede...

dixinka2

Ahojte.
Chcem sa spýtať, či si môžem na vlasy farbené hennou pred 6 týždňami dať urobiť melír. Som v polovici 14 tt a bojím sa, aby to neuškodilo bábätku a aby to nechytilo na tú hennu nejako čudne, ale tuším stačí odstup 4 týždne, nie? Poraďte mi prosím...

ducci

ja som si farbila normalne vlasy.. a myslim, ze to bolo aj farbou z amonikom... a mala je v poriadku :))..ale asi sa spytaj svojho doktora...

Julinka007

Prave som si zafarbila vlasy s farbou co obsahuje amoniak. A den potom som zistila ze som tehotna(mozem byt nejak v 3 tyzdni)...ako to moze poskodit plod? Mam z toho vazne obavy!

Julinka007

Prave som si zafarbila vlasy s farbou co obsahuje amoniak. A den potom som zistila ze som tehotna(mozem byt nejak v 3 tyzdni)...ako to moze poskodit plod? Mam z toho vazne obavy!

meggy10

ja som si normalne farbila ved teraz skoro vsetky farby su bez amoniaku tie sa mozu pouzivat mylim ze prve 3 mesiace nesmie sa farbit.

marienka5

takže, ked som tehotná a vlasy som si zafarbila šamponom bez amoniaku, malo by to byť neškodné a v poriadkku?? dakujem

madlenka

Hm, mam peknu farbu vlasov (svoju)-na slnku medovo medenu, vlasy si hodlam farbit, az ked budem sediviet...Dnes uz len malokto ma svoju farbu vlasov, co je na skodu. Hlavne take extremy-odfarbenie o 4 a viac tonov, to velmi krici...

mamia

ja som v tehotenstve tiez farbila hennou a pomohla, potom aj po porode ked mi vlasy zacali tak velmi padat, takze vrelo odporucam, no pri heneni nezabudaj aj na dlzku vlasov, henny DM-kovej mi bolo na vlasy po lopatky treba 3 krabicky, posobenie zo 2 hodinky a vlasy zabalene v teple, proti vysusaniu vlasov od henny je dobre vmiesat do farbiacej zmesi 1-2PL olivoveho al.ineho kvalitneho oleja

Lucy9

takze uz som si vlasy zafarbila.... kúpila som si sampon bez amoniaku...hnedý...a chytilo mi to dobre... dúfam, ze sa malinkému nic nestalo...aj mamka povedala, ze este o takom nepocula.....