nestastne milovanie

Príspevok v téme: nestastne milovanie
anonym57

S partnerom uz vyse roka sexualne zijeme. Ani jeden z nas nemal predtym sex. Partner nema ani najmensi problem s erekciou, ale vydrz ma velmi slabu. Mysleli sme si, ze po case sa to zmeni - no je to stale tak. On sa spravi po minute, ja z toho nemam takmer nic. Sice po par minutach je pripraveny na druhe kolo, no ja dovtedy stratim chut na sex... Snazili sme sa s tym nieco robit - specialne kondomy, rozne polohy, no nic, absolutne nic tomu nepomaha. Mam na sex chut, ale nikdy ma neuspokoji. Som z toho nestastna, lebo mu zacinam zavidiet co pritom preziva - viem ze je to sebecke, ale po roku by som aj ja tuzila zazit nieco ine, ako orgazmus rukou ... Lubim ho, no neviem si predstavit, ake to bude o desat rokov, ked po dvoch rokoch vztahu je to taketo. Mam pocit ze sa navzajom vzdalujeme (obaja mame teraz tazsie obdobie a este aj spolocne milovanie je skor dalsim problemom ako radostou )Poradte co mam robit. Mate niekto podobne skusenosti?

kkkkk

chlap vydrzi viac ak sedi na posteli a zena sedi na nom a jazdi :) + ked zacne citit ze uz bude dajte pauzu..
dalsia vec ktora chlapa dokaze predcasne spravit je ak zena zacne vzdychat.. cim viac tym je to horsie..
tiez plati ze cim viac chlap zenu miluje tym sa spravi skor..

naninka5

Ja nemozem povedat, ze by ho to nebavilo, on mi to robi rad a vyziva sa v tom. Lenze to je tak, ked je napr. vikned a aj ked sme unaveny, ale nemusime rano vstavat. Vtedy sa mi to aj zvycajne podari. Lenze, robime to aj v tyzdni. Aj ked mi je s nim krasne, mrzi ma ze ja si to aj tak neuzijem. Lenze nechcem o to ziadat, ked vidim ze je unaveny a mozno to bude bez uspechu. A neviem preco mi to navyse tak dlho trva. Je moj prvy a sme spolu rok. Neviem ci sa to so mnou este zlepsi. Robi to fajn, len ja stale uz-uz a nic a dookola, az je z toho pekna doba. Keby to tak bolo kazdu sobotu, tak je to fajn. Lenze my sme spolu v sobotu tak dvakrat do mesiaca aj to nie vzdy...Ked som mu povedala, ze ake su moje obavy, tak povedal, ze keby ho to nebavilo a bolo to dlho, prestal by, ale aj tak...A tiez ma blby pocit, ze nemozem to dosiahnut ani zvonka, ani z vnutra. A mysli si, ze je to len vo mne. Lenze mna poloha odzadu i na nom bolia v podbrusku a tak je mozny len misionar, ked sa on namaka ako kon. Ja uz neviem...

anonym57

naninka5 - co si napisala, hovori o mne a to doslova. On je so sexom velmi spokojny, no mna sex nenaplna a pomaly ale isto prestavam pouzivat vyraz "milovanie"... Takisto mi je blbe prosit ho aby ma urobil rukou ci ustami - prestava ma uz aj to bavit. Trva mi to dlho a nedokazem sa uz ani pritom poriadne uvolnit, lebo stale rozmyslam (bud ze ho uz musi boliet ruka, alebo ze kolko este mi to bude trvat a taketo podobne hluposti...) Mam chut na milovanie, ale takmer nikdy nie som po tom spokojna. Rozpravali sme sa o tom, lenze aj napriek jeho snahe sa takmer nic nezmenilo a zase mu nechcem stale hovorit ze to bolo zle, pretoze by ho to ranilo...

lola03

striedajte polohy stale, minutku taku, fajka, minutku inu, zase inu, zase fajka to by malo zabrat nie ? nie vsetky tak isto vzrusuju

naninka5

Ano, ja mam podobny problem. Tiez sme spolu asi rok, on mal predtym jednu sexualnu partnerku. On sa spravi hned a ja z toho nic nemam, len ma rozrobi. Orgazmus mavam- s pusou, lenze mne to strasne dlho trva kym sa urobim a casto mi to nejde uz len preto, ze to trva dlho, som z toho nervozna a niekedy to aj sama skoncim, lebo nechcem, aby sa tam tolko trapil a ja nic. Pripadam si ako inpotent, pritom ale som toho schopna. Teraz mame aj obaja vela povinnosti, takze vecer ked lahneme, vacsinou od unavy hned zaspime, alebo dame rychlovku, z ktorej ja nic nemam. Lenze citim sa trapne, lebo ked chcem, aby mi to urobil, mam z toho len blby pocit, lebo viem, ze sme unaveny a mne sa to mozno aj tak nepodari. resp. mam mindrak z toho, ze mi to bude zase dlho trvat. Takze ja si sex uzijem len obcas a chyba mi to. Neviem co robit...Lubim ho a nechcem ho stratit ani vymenit. On je so mnou spokojny, ale ja mam depky z toho, ze vdaka mojmu neuspechu mat orgazmus, mam pocit, ze v posteli nam to neklape.

kokoskaa

Popripade vymen partnera, bohuzial. Ale zivo si viem predstavit, ako sa mozes citit. A mas pravdu, vztah to nici a nieto este o par rokov. Najdi si schopnejsie, nielen kvoli sexu, samozrejme, ale asi by to bolo najrozumnejsie, ak ani ta mast nepomoze.
Ked ani tolko nevie spravit, ze si ho predtym radsej sam vybije! VYMENIT!