Neviem čo chcem...

Príspevok v téme: Neviem čo chcem...
Matulqa

Uz vyse roka pracujem ako uctovnicka ale nie je to nic co by ma nejako extra bavilo. No v dnesnej dobe clovek moze byt rad, ze nieco ma. Casom by som chcela robit nieco ine. Moj problem je ten, ze neviem co. Rada nieco tvorim, no nevydrzim pri niecom velmi dlho pohlti ma to na nejaky cas a potom uz chcem nieco ine robit. Neviem ci mam na to nadanie ale rada to robim. Ako zistim naco mam nadanie a co robim len rada? je to rozdiel. Chcela by som mat aktivnejsiu pracu nie sediet za stolom. Viete mi niekto poradit nejaku pracu alebo cinnost ktora by sa mi hodila? Ake mate povolania, nejake zaujimave. Mozno ma inspirujete.

Deeeee

Fallo disponujes svatou trpezlivostou? si ochotny makat aj v piatky večer a vikendy? dvihat zakaznikom telefon aj na WC a odpovedat im donekonecna na sialene otazky? si nas...

Deeeee

Fallo - tiez som si vsimla :-) ale az vas klub zalozi firmu, mozno kazdy v nej najdete svoju super vysnivanu pracu, tak co tak spojit sily?

Deeeee

ja mam super pracu, som oficialne osobna asistentka teda papierovo, ale v praxi viem zastupit hocikoho vo firme a tak nikdy rano neviem co ma caka a podla potreby makam na vsetkych frontoch, je to pestre a hlavne ma to bavi, sme taka family and friends firma a poviem vam...nie je nic narocnejsie ako robit s rodinou a priatelmi, to chce talent na jednanie s ludmi a este maly zazrak na casovu organizaciu, aby bolo vsetko ako ma byt a kde ma byt...ale motivacia pracovat je obrovska...ved robime na seba...

jajka001_

a vlastne, ludi mam uz tiez plne zuby
radsej sa niekam zasit a vyrabat keramiku a batikované tričká a slamienky

Fallo

jajka -co tak s ludmi na urade prace :)
Je ich tam kopec a organizovat by sa dalalo tiez s pomocnymi pracami :))
Sorry :)