Opustil som priatelku po dvoch rokoch

Príspevok v téme: Opustil som priatelku po dvoch rokoch
Alty

predstavoval som si s ňou budúcnosť a určite som ju miloval no už som nezvládal jej správanie a ona orčite moje cítil som,že náš vsťah sa rúti do záhuby bolo to prestrašne bolestivé cítenie.A aj napriek tomu,že nesuhlasila s rozchodom a to sme sa rozchádzali už pravidelne, cítim, že aj prenu to moje rozhodnutie o odchode bolo to najlepšie čo som pre nu mohol urobit.Viem ,že teraz to možno tak nepocituje ale určite v buducnosti to moje rozhodnutie ocení a hlavne asi vtedy ked si nájde tu velkú lásku o ktorej sniva.plačem ked tieto riadky píšem tak velmi som si predstavoval s nou budúcnost ja možno asi viac ako ona a napokon som ju opustil.Nevidím na písmenka.

salatka

ja som mala tiez priatela, s ktorym som planovala buducnost ..len bohuzial to boolo vzdy len z mojej strany, z jeho nie ..ale bola som ako slepa a hovorila som si, ze ved on sa zmeni a bude to v pohode .. bolis me spolu 4,5roka .. samozrejme moj prvy vazny vztah, tak som bola naivna ako nikdy ... a rozisiel sa so mnou on ..pretoze ja by som to napriek vsetkemu nedokazala ..a teraz je tomu sice iba 4a pol mesiaca, ale som rada ... pretoze som konecne stretla cloveka,ktory mi dava to, co on mi nikdy nedal..ako sa ku mne nikdy nespraval ..a tiez to pre mna bola katastrofa, ked sa so mnou rozisiel ..a teraz som tomu rada ...

Alty

Ja si to uvedomujem už teraz,že to bolo správne no prišla na mna kríza mám zasebou už jeden vsťah ktorý bol už aj manželský 9 rokov, tam som to musel ukončiť lebo manželka sa zalúbila do kolegu.Vždy som si hovoril,že pokial ma niekto nepodvedie nie je dovod ukončiť vstah.Raz som dokonca počul v jednom filme na otázku, že kedy je čas na ukončenie vsťahu? Aká bola podla vás odpoved?

katty192

prikláňam sa k názoru salatky, aj mne sa kedysi také stalo, kopačky som mu dala ja a som rada, dnes je úspešný a šťastný, ale inak uvažujem stále, ale viem, že som urobila dobre

salatka

v buducnosti, ked budete mat inych partnerov, a rodinu si obaja uvedomite, ze bolo dobre, ze sa to takto stalo ze ste sa rozisli ..uvidis..aj ked teraz tomu mozno ani ty a ani ona neveri ..... casom na to pridete ...

Alty

Nie je to len cit, je to niečo viec je to v podstae dar ked ho k niekomu pocítiš.A ešte väčší je to dar ked tú lásku pocituješ čím dalej tým viec a je obojstranná.Želám si zažiť tento pocit.