Panenska blana???

Príspevok v téme: Panenska blana???
Orko

Ahojte... Chcel by som Vas popytat o radu...

S priatelkou sme spolu uz rok.. Nikdy sme sa nenahlili so sexom.. a ani sme nemali na to priestor... Niekedy doslo k tomu, ze som jej tam vopchal prst.. ale aj to ju bolelo.. Dnes sme sa k tomu dostali, a ked som to do nej strcil strasne ju to bolelo... Necakal som nic ine.. Ked ju to bolelo pri prostredniku.. Ale neviete mi poradit, ak jej roztrhnem tu panensku blanu ( my sme s tym rpestali, pretoze ju to bolelo.(( aa ja som mal pocit, ze ju mucim tak.. )asi bude tiect aj krv.. A bude ju to boliet... ale neviete mi poradit, ci ta krv sa zrazi sama a prestane tiect?? aa po akom dlhom case ju to prestane boliet?? uzije si aj ten prvy sex alebo...

A ako to roztrhnut? Jednoducho raz silno prirazit alebo ju tam mucit a po troske pomalicky??.(
Dakujem Vam velmi pekne za rady

lucy2201

ja osobne vam ešte radim počkat zo sexom lebo ozaj ked nevieš take zakladne veci čo vlastne maš robit tak to bude z toho akurat fraška a nie milovanie...

lucy2201

ja osobne vam ešte radim počkat zo sexom lebo ozaj ked nevieš take zakladne veci čo vlastne maš robit tak to bude z toho akurat fraška a nie milovanie...

Orko

No okik.. a dajme tomu teoreticky.. ze by som ju njaprv roztiahol prstami.. kedze je stiahnuta.. tak s lubrikantom ano?? a neviete mi poradit ktory je naj?? a ze ju to aj tak vyburcuje ze jej to bude najprijemnejsie??

lucy2201

ja osobne nepoznam žiadnu babu čo si to na prvykrat užila.ani mna to nebolelo vobec ale užit som si to neužila...pod pojmom užit si každy asi chape orgazmus takže pochybujem že neskusena baba vie vobec čo je to ten orgazmus.až po čase zisti čo jej robi dobre a čo nie....

Orko

Ospravedlnujem sa ostatnym za tento nezmysel.(( Nemohli by ste to prehliadnut a poposielat svoje rady.((( Dakujeeem.((

Fallo

Orko- sorry ale tie tvoje otazky mi pridu ako by to pisalo osemrocne dieta :)
tak neviem,ci to tvoje iq je na mieste :)
si radsej prestuduj v odbornej knihe ak tomu tvoj mozocek nechape.

Orko

Moj inteligencny koeficient je 15 krat vacsi ako tvoj! Uz len podla prispevkov to vie kazdy posudit, ja chcem len to, aby to priatelku nebolelo a ty sa tu snazis byt zaujimavy svojimi trapnymi recami!!

A od teraz neodpisujem na tvoje dementne prispevky... Takze sa ani neunuvaj.. Hlupak sprosty