Vyuzil ma a odkopol

Príspevok v téme: Vyuzil ma a odkopol
NAIVKA

Laska na inzerat. Feromony, chvenie v zaludku, 2 dni spolu na hoteli, planovanie spolocnej buducnosti. Mali sme po 2 dnoch sex bez ochrany, ved deti sa nedaju robit cez prezervativ.
Teraz mi zostali len oci pre plac. okrem toho je cudzinec, tak budem rada, ak nebudem mat aids. uz ani nepise, obcas mi odpovie na telefonat. bola som tak strasne naivna. aj vam sa take nieco stalo? mam 31 rokov, blondinka dlhovlasa, kočka

darika

Naivka
Ja si tie videa nepozriem.Nie som zvedava.Viem,co sa vo svete deje.
Ale mozem ti povedat,ze tentoraz s tebou uplne suhlasim.Viem ako si to myslela co pises.

NAIVKA

no tom by som chcela vidiet co by si tak ulovil, ked mas kondicku taku akurat zo sedenia za pocitacom :-))
co i len jeden clovek sa spamata, tak to stoji za to upozornovat, pozri na nenavnu Brigitte Bardot

pauli 73

Naivka, to kolko máš tých IP adries :))) a okrem toho, teba tuším tie videá vzrušujú, nehnevaj sa ale ja ked nenávidím ked sa ubližuje detom nebudem si pozerat videa s takou tématikou!!! Lebo tak im aj tak nepomôžem! Dokážeš to pochopiť? Ak chceš pomáhat zvieratkám, tak si odpusti flákanie sa po baroch a venuj ušetrené peniaze Slobode zvierat alebo je milion spôsobov! Tieto tvoje príspevky je len také táranie do vetra....lebo angažuj sa naozaj nielen akože :)

bingham

Naivka nikto nehovori ze ty si viac ako zviera...:))

ja som masozraveeeec....a keby som musel tak by som aj loviiil...:))

a co mas stale s tymi videami...:DDD
chces aby nas hryzlo svedomie...:DDD to by si sa musela viac snazit :))

a este myslis ze tym odkazom niekomu pomozes :) ani nie....

NAIVKA

ojka, a cim su ludia viac ako zvierata? zatoze sme to sami o sebe vyhlasili? zvierata konaju pudovo a su v podstate bezbranne a utocia ked maju strach alebo hlad. zato ludia su vedome zakerni, zavistlivi a skodoradostni. a keby kazdy jedol len to maso, co si sam ulovi vlastnymi rukami a nie podlo strelnou zbranou, boli by sme z 99,5 % vegetariani vsetci.

a este mi povedz, lebo to by ma naozaj zaujimalo, cim sa proti ludom previnilo toto teliatko://////////

bingham

Pauli....:DDD ty si ale sadista :DDD

ale suhlas....ja by som este pridal niake tie prvky....hlavne tym pedofilom :))

pauli 73

Ľudia aj Naivka, mne osobne veľmi vadí a to je slabý výraz!...týranie bezbranných detí ako napr. teraz to čo bolo v TV novinách-ročný Nikolasko zomrel na utýranie!!! Ved je to hrozné!!! Povedzte čo s takými sviňami čo ubližujú maličkým bezbranným detičkám?!!! Toto je na zaplakanie! V Talibane ked chytia pedofila alebo tyrana dietata, dajú ho sťať a pribijú ho na kôl na výstrahu - ja by som navrhovala u nás to isté!!!!

barbinka

ja tiež nejem mäso, ale len preto, že mi prestalo chutiť. Nepáči sa mi týranie zvierat, ale zviera nikdy nebude viac ako človek. To vie každý normálne zmýšľajúci človek.
A také kecy, že sa ti nepáči týranie zvierat a nosíš kožené veci, si nechaj pre také kamarátky ako si ty. Tie ti to zožerú. My nie.

Pre sway: Myslím, že už by aj stačilo toho navážania sa do slobodnej.