Vyuzil ma a odkopol

Príspevok v téme: Vyuzil ma a odkopol
NAIVKA

Laska na inzerat. Feromony, chvenie v zaludku, 2 dni spolu na hoteli, planovanie spolocnej buducnosti. Mali sme po 2 dnoch sex bez ochrany, ved deti sa nedaju robit cez prezervativ.
Teraz mi zostali len oci pre plac. okrem toho je cudzinec, tak budem rada, ak nebudem mat aids. uz ani nepise, obcas mi odpovie na telefonat. bola som tak strasne naivna. aj vam sa take nieco stalo? mam 31 rokov, blondinka dlhovlasa, kočka

sway

Na aku uroven?Ja netusim,co som ti spravila..Ak chces tak mi to vysvetli.Bud mas zle informacie alebo bujaru fantaziu:-)

Slobodna

sway ty si ma tiež sklamala, klesnúť až na takú úroveň a uchýliť sa k niečomu takému..
Naivka a ako tým pomôžeš-pomôžeme, keď sa budeme na to pozerať? Keď nás budeš nútiť sa na to pozerať? Citeľný rozdiel v IQ. Súhlasím s Denzom.

NAIVKA

teba denz asi len hluposti a klebety zaujimaju. a ked sa jedna o nieco naozaj dolezite, ako v tomto pripade, treba zavriet oci, ze? uz tu niekto o tebe a spol. zalozil temu

sway

Napisala som ti do tejto temy,lebo uz nie je aktualna a to napriek tvojmu vylevu na moju osobu - cisto kamaratsky a s dobrym umyslom..Trochu mi na tebe zalezalo,lebo som si myslela,ze si ina a ze si jedna z mala mysliacich bytosti..Ale vravim,sklamala si a neboj uz ti pisat nebudem - aj tak nechapes:-)