sex po svadbe?

Príspevok v téme: sex po svadbe?
mikuska90

som veriaca,ale len posledne tyzdne ma to tak dost chytilo...zacinam rozmyslat o bozich prikazaniach a teda aj o smilstve,ci je lepsie so sexom pockat do svadby....ale vezme si ma niekto?existuju v tejto dobe chlapi,muzi ktori su na tom podobne?alebo je to len akasi krestanska naivita?kde pozriem tam same rozchody,rozvody,kazdy kazdeho podvadza.....co je vlastne laska??ako ju nadobudnut?ako budem vediet ze je ta prava???

AdamKrt

To ani v manzelstve nemozes vediet, ci to bude ten pravy. Ved zo zaciatku moze byt vsetko dobre a potom sa z cloveka moze nieco vyklut. Niekoho nemusis dobre spoznat ani za 20 rokov.

janek

egresko-a vies ,ze existuje aj 5,12,22,35,...% ????
To si kde sa docital zas a nic ine nevies????
Ty by si nemal ani po svadbe....
Dobre ti radim.

egresko

fixka, nuz statistika hovori ze 50% manzelstiev sa rozvadza napriek tomu ze spolu obcovali aj pred svadbou. Takze aku korelaciu tam vidis ty?

fixka

sex po svadbe? a co ak vam to potom vobec nebude v posteli klapat, alebo zistis ze ma nejake uchylky alebo mu nestoji? ja by som to urcite neriskla. okrem toho ti tvoje krestanske idealy nezarucia aj tak stastne manzelstvo ktore neskonci rozvodom.

[zruseny1]

ale vyuzijes.. zase chces zdrhat? no tak..ved si pocul ze tvoje postrehy a rady su tu vitane
binghamovi som uz povedala ze ked bude reagovat na " tych druhych " tak sa prestanem s nim bavit... ved pozri, povies, poradis... to je to najlepsie co mozes urobit a ostatne nerieeeeees :)

Fallo

sakra...a som si myslel,ze raz si s RNG pokecam...........asi nie. :(
Darmo...vyvoj je vyvoj a chemia vlastne neexistuje a priroda si poradi aj s niecim co vobec nepozna......
aj atomovu bombu vyriesila priroda a vlastne nie je nic nikomu a len sa tak tvaria....chcu len vyuzit stat ako invalid.