sex po svadbe?

Príspevok v téme: sex po svadbe?
mikuska90

som veriaca,ale len posledne tyzdne ma to tak dost chytilo...zacinam rozmyslat o bozich prikazaniach a teda aj o smilstve,ci je lepsie so sexom pockat do svadby....ale vezme si ma niekto?existuju v tejto dobe chlapi,muzi ktori su na tom podobne?alebo je to len akasi krestanska naivita?kde pozriem tam same rozchody,rozvody,kazdy kazdeho podvadza.....co je vlastne laska??ako ju nadobudnut?ako budem vediet ze je ta prava???

Fallo

karioll2- prestan :)
a co tak miernejsie dat najavo co citis:)))
podvolme sa im v tom,ale ostatne si nedame :)
A ver,ze da sa to aj inym vyrazom a este viac ich to nastve :)
vlastna skusenost :)

karioll2

katty
nie si v obraze,ja mam ban za agresivitu
fallo
je mi to luto,ale nad hlupostou sa vyhrat neda, a hlavne tu nie,drzim ti palce aby si mal pevnejsie nervy,alebo bol menej vztahovacny ako ja

katty192

keď si taký presvedčený o svojich radách:))) vieš, máš veľké plus, nie si agresívny, aspoň som nič také nepostrehla, ja napríklad mám ban, bola som výsostne milá, ale to nevadí, ak si niekde vypĺňaš napríklad svoju samotu, alebo si niečo v sebe riešiš, určite lepšie tu na zdraví ako niekde inde, pôjde to, uvidíš:) teraz si trocha oddýchni a potom zase príď, keď povieš za takú dobu tak za takú, ale už sám seba nesekaj:)

Fallo

karioll2-vidis a o tom to je......
ty mas pocit,ze to nespasis a chces to vzdat.....ubezpecujem ta,ze je nas tu uz viac co aj premyslaju a kazda strata je nasa prehra voci ,,nim".
Bojuj trochu a nevyser sa hned na nieco co sa zda ako prehraty boj......
Drzme tu trosku spolu dlhsie.....my sme tu kratko a chceme zmenit predstavu????
Nie...treba cas .

karioll2

katty
mas uplnu pravdu,divne ako si ma odhadla....ale ja nemam nervy na boj s tymi alternativcami,ci ako ich mam slusne nazvat,vadia mi urazky na mna,vadi mi ako ma tu ludia napadaju a to ja fakt nepotrebujem,nebude to pre mna lahke,ved som sa aj vratil 2 krat,ale nespasim svet,ani ludi na tomto fore.kto je normalny nech ide k lekarovi,hlupak nech pije moč a destilovanu vodu