Neviem čo chcem....

Príspevok v téme: Neviem čo chcem....
zmetena

Zdravim....mám 21 rokov, mam taky uplne bezny problem....neviem co chcem....mam byvaleho/terajsieho priatela, ani neviem ako ho nazvat pretoze chodili sme spolu 3,5 roka z toho pol roka sme solu byvali. Cely tento cas som ho financovala co sa tykalo uplne vsetkoho(ubytovanie, kredit, strava, posedenia s kamaratmi, atd) aj ked on zarabal nadpriemerne tak celu vyplatu minul na rozne hluposti ako napr oblecenie alebo sa dal potetovat alebo to prepil ( nie ze by bol alkoholik ale chodil s kamaratmi ktori na to peniaze zvatcsa nemali tak financowal on)... jednoducho vsetky peniaze minul do tyzdna a zvysne 3 tyzdne som tahala ja z roznych brigad (este som chodila do skoly) alebo potom uplne z trapneho platu....to bol jeden problem....po druhe, nechcem nikoho urazat a vobec nie jeho pretoze ho mam velmi rada ale nejak bol trosku inde ako ja.....tym nehoworim ze som nejak nadpriemerne inteligentna uplne normalna ako kazdy. Len s nim sa mozem rozpravat iba o urcitych temach ak by som sa chcela rozpravat o nejakej tazsej teme ako napr. politika, filozofia, umenie tak sme dorozpravali....on sa sice bude vsemozne tvarit, ze mi rozumie ale opak je pravdou. Ak mu polozim otazku tak odpoved nedostanem....Pol roka sme sa nestretavali a ja som si za ten cas nasla jedneho fajn kamarata aj ked nase stretavania boli vo vacsej miere len o sexe ak sme sa obcas rozpravali tak to boli zaujimave rozhovory, na jeho podnet som isla na vysoku skolu. a teraz ten problem.....s byvalym priatelom sa stretavame chodime spolu na rodinne udalosti ako par aj ked par uz netvorime a aj ho lubim, dokonca sa velmi zmenil uplne prestal pit, zalozil si firmu je setrnejsi a zodpovedny....ale je tu ten kamarat ktory ma opustil z nicoho nic a bez vysvetlenia....a ja furt na neho myslim, ak ho stretnem tak som z neho uplne mimo......na jednej strane lubim byvaleho a je mi s nim uz teraz fajn ale na druhej strasne stale furt dokola myslim na toho druheho..........ja neviem co chcem....je mi z toho na nic....

lola03

zmetena ... podla mna by si mala ostat s tym byvalim/terajsim, lebo hentoho si mala akoby nejaku naplast...( a ked si to tak zoberes, s kazdym chalanom by ti bolo dobre po rozchode s laskou, nove zazitky, novy sex, atd...a preco zmizol? asi ta teda nebral ako nieco viac) ... zabudni na neho ...
a ked si s tymto bola uz tak dlho 3,5 a stale ho lubis myslim ze by ste to mali dotiahnut dokonca
zmetena...my to mame naopak mna moj priatel financuje... ja chodim na vysku, on ma firmu, a dokonca ako pises ani ja sa s nim nemozem rozpravat na takej urovni ako by som chcela, nevie nic o historii, nevie gramatiku a podobne ... ale aj tak sa velmi lubime a neni to dovod na rochod, alebo dovod na to aby som to pridavala k dalsich dovodom pre rozchod ( blbo napisane)... tak ahoj

janka24

Ono sa to stáva:-)A nakoniec príde niekto treti...:-)
A nemožeš tomu kamarátovi zavolat,prečo zmizol?Ked su veci vyjasnene lešpie sa to rieši aj v tvojej duši. A čo sa týka tvojho terajšieho, tak naozaj ho lubiš ak stále myslíš na iného? Možno si neskor uvedomiš, že ani pri tomto ti nebude dobre a mala by si ist svojou cestou..alebo nechaj plynut čas...Lebo ak by si nebola ani pti tom svojom, ako predtým ten polrok, tak možno by prišiel opat niekto lepší...pretože píšeš o vzájomnej komunikácii a podobne...mala by si citit pri nom vačšiu istotu.