tucny priatel

Príspevok v téme: tucny priatel
brenda

priatel je tucny, ma dost velke brucho, nema ani nahodou vyrysovane ruky a ma buclatu tvar..keby mal krajsiu postavu tak je super ale stale sa gulati a mne sa uz prestava pacit a dost ma to odpudzuje...naznacujem mu, ze mi to vadi, povedala som mu, ze dost pribral, niekolkokrat som naznacila ze toto je pre zeny skor odpudzujuce a on nic..stale sa smeje..ja som pri nom prutik, sportujem, mam normalnu postavu a on stale len nabera a nabera..ako mu to uz mam povedat aby nieco so sebou robil? este stale mu to pride vtipne ale mne uz davno nie

vevericka

ked sportujes ty, vezmi ho so sebou..behat, plavat alebo len tak prejst sa mozte spolu..a po sporte spolocna sprcha a tak:)

papaja

tak ked na seba dba po hygien.stranke tak nejaky skysnuty puk to nebude,s tou nadvahou sa potom da cosi robit.preco sa vlastne zacal prejedat?ako dlho ste spolu?

brenda

ludia casom priberaju? to je co za pravidlo?? VincentV tebe by sa pacilo keby z tvojej priatelky bola za nejaky stvrtrok odpudzujuca, rozkysnuta gula? no to pochybujem..

VincentV

brenda: Oveľa menej by ho zasiahlo keby si mu povedala aby normálne chudol a nie, že sa ti páčia vyrysované ruky(?) a tehličky, a to vravíš, že mal nadváhu už keď ste sa spoznali.Nič v zlom, ale toto je fakt studená sprcha.

brenda

nebol ani vtedy na tom najlepsie ale uz to bolo take ze len kusok pribrat a bdue to zle..a uz to zle je..nie nechodim s nim pre vyzor ale ked ta niekto uplne prestane pritahovat tak to nie je dobre vo vztahu..

jajka001_

no, ked si s nim zacala chodit, tak bol tiez pri tele, takze? nechodis s nim pre vyzor, je taky aky je. ked baba priberie a muz zacne mat na nu narazky, tak je zly.
nie je to zdrave, mat nadvahu - skus to z tejto strany, ked uz.