Operacia usi

Larqa

Ahoj chpela by som vedieť aké su riziká pri operacii uší, aké drahé to môže byť a ak by ste vedely akého chirurga by ste mi odporučili ? Dakujem

mnamka257

pokial mas 14 operaciu uz mozes asi podstupit.a co sa tyka ceny tak to zavisi od chirurga.ale povedala by som ze sukromnnik ti to spravi lepsie , aj ked za viac penazi

MAXIMKO

CAWKO CHCEM LEN KTOMU POVEDAT ZE AK VAM ODSTAVAJU USI TAK SI TO DAJTE SPRAVIT UVIDITE TAKY KRASNY VYSLEDOK :JA SOM SI TO DAL SPRAVIT V 16 ROKOCH KVOLI MODELINGU MNE MOC ODSTAVALY OBIDVE USI ALE TERAZ ICH MAM UPLNE VPOHODE A STALO MA TO NECELYCH 3000eurtakzephodA BOLEST SA DA VYDRZAT ALE NAJLEPSIE TO ROBIA V RAKUSKU AK SI TROSKU PRIPLATITE TAK ESTE PO OPERACI IDETE NA TAKY POBYT DO HOR KDE BUDETE 1TYZDEN KDE SI ODYCHNETE JE TAM FAKT DOBRY PERSONAL SU TO PRFOESIONALY TAN CHIRURG CO MI TO ROBIL ROBIL NOS AJ USI PARIS HILTON TAKZE SPOKOJNOST BOLA A VELKA.. takze cela operacia ma vysla okolo 4000eur je to dost ale ak nechcete mat celu hlavu obmotanu a byt dom abi vas kazdy videl,, a mate vačiu istotu :-)

1amanda1

ahojte chcem sa spytat, ze ci niekto bol z vas aj na operacii usi v nitre a ci to vyhovovalo a kolko popripade vislo jedno ucho...

lara-lara

Caute, ja som par dni po operacii, počas operacie nič necítite, po operacii mierna bolest, ale teraz 3 dni po uz nič nebolí. Netreba sa toho bat, ja len dufam ze budem s vysledkom spokojna.

miselinka

AK BY MAL NIEKTO BLIZSIE OTAZKY OHLADOM OPRECIE A MOJICH SKUSENOSTI MOZETE MI NAPISAT NA MOJ E-MAIL medulkaiiiii@azet.sk RADA VAM ODPOVIEM NA VSETKY OTAZKY

miselinka

ahojte,mna operovali na usi pred 2 dnami...mam na hlave kuklu...o par dni idem na kontrolu tak som zvedava ako to dopadne...bolest po tejto peracii sa da vydrzat ak si date aj tabletky proti bolesti...len spanie je na nevydrzanie musi sa len na chrbte bo inac sa ani neda citlive uska vam to nedovolia...neprijemna je aj operacia lebo vsetko pocujete lebo vam usi zneciliveju len lokalne...ale aj to prezijete...ja hovorim je to prijemnejsie ako u zubara:D a ved pri operacii nerozhoduje operuju sa uz aj 6 rocne deticky a ked to zvladnu oni tak vsetci...mna operovali v bratislave, operoval ma pan primar Vlastibor Minarovjech...stalo ma to 15 000sk...este nemozem hovorit nic o vysledkoch ale akonahle mi daju dole obvazi dam vediet ako som dopadla..a operacia trva cca 40minut..takze spoko...tak ak sa na to niekto chysta urcite si to dajte spravit vydrzat sa to da...ved pre krasu vsetko...pekny den.. o mojich pocitoch z vysledku vas budem informovat...

kofilka

Ahojte...Mne tiez odstavaju usi chcela som ist na plastiku ale som nakoniec si povedala ze aka som taka som kazdy mame neake chyby a vsetci sme pekny hlavne byt priatelsky a usmievavy ))))

rita

no aj mne odstavaju usi nie az tak vela ale pojdem na tu operaciu a kto to uz prezil nech mi napise kolko to stoji a ako to boli? mam 14 rokow a welmi sa bojim ze mi to urobia a este vacsie budu ako su doteraz cawte odpiste