Operacia usi

Jarka77

riso to ja neviem mojmu bratovi odstavali tak mu z koze rezali. Podla mna ako sa da zmensit nos urcite sa da aj nieco s usami. Najlepsie je poradit sa s plastickym chirurgom ale v podstate prides casom na to ze to nie je to najdolezitejsie a ze to ze tebe sa zdaju byt velke mozno inym sa to nezda.

riso

dobry den ja by som sa chcel spytat ci sa daju aj usi zmensit lebo ani mi tak velmi neodstavaju ale su pomerne dost velke a dost mi to vadi mam uz 19 da sa to? je to drahe?

drobcatko

ahojte ja som bola operovana ambulantne na obidve usnice v KE zakrok a ten cas po tom sa dalo zvbladnut nebolelo to velmi ale teraz asi po5-6 rokoch sa mi to znova vratilo uska mi znova odstavaju a velmi ma bolia - najme na zmenu pocasia. Kebyze som sa mohla znova rozhodnut tak nikdy viac. Radsej budem mat odstavajuce uska ale nebudem trpiet !!!

bajka

aj ja som bola este ako dieta na operacii usi.mala som 6 rokov,preto si to az tak dobre nepamatam.viem ale ze nie je velmi vhodne operovat v lete, ked su velke horucavy,vtedy je vacsia pravdepodobnost ze rany zacnu hnisat a vsetko sa skomplikuje.moja operacia komplikovana bola a ani sa nevydarila.jedno ucho mi trochu este odstava a na druhom mam zlomenu chrupavku a nepekne vidiet stehy.teraz rozmyslam o odstraneni jazvy......
ale...bolo to davno ,dnes mam 23 a viem ze techniky operacii usi sa menili a urcite dnes nie su take velke rizika.treba sa informovat rovno u lekara.

via

ahojte,ja som bola na operacii ked som mala priblizne jedenast rokov,nepamätam si uz presne,odstavalo mi velmi prave ucho lebo ako babätko som si ho vzdy prilahla a tak spavala.zakrok mi robili v Bratislave len v lokalnej anestezii,takze som cely cas bola hore a vsetko vnimala,bolo to len taky pocit skrabkania a potom ako ked vas pichne vcela ale to ma chirurg upozornil takze operacia bola ok.potom mi obviazali celu hlavu ako turban bol obväz, a poslali ma domov.na druhy den mi ucho zacalo krvacat a mala som strasne bolesti,nepomahali mi ziadne lieky od bolesti,dvakrat denne sme cestovali do BA na previazanie,co normalne nie je ok.po tyzdni bolesti a krvacania sa doktor rozhodol ze mi prida este jeden stich.tak sa aj stalo,lezala som na stole asi hodinu a myslela som ze je to posledna hodina v mojom zivote,tak to bolelo!!!potom som mala este bolesti asi dva dni potom to zacalo ustupovat,obväzy som nosila asi dva mesiace a ked mi ich uz dali nadobro dole moje vlasy boli o desat centimetrov dlhsie,tak rychlo mi pod turbanom narastli.dnes mam uz 27 rokov a som stastna ze moje usko je pekne a ja som to podstupila.mozno sa pri mojom zakroku uplne vsetko nezadarilo,preto tie komplikacie ale dnes je aj technika ina takze hura do toho!!!

lion

ahoj.Mne to robili v B.Bystrici.Myslim že to bola nejaká sukromná klinika/Novamed/.Vyšlo ma to asi 4000sk ale bol to malý zákrok inak to stojí asi trochu viac.Bola som spokojná,nič sa mi nevrátilo a obväzy som mala asi tri týždne.

veja33

Ja sa chcem spytat,ci by som operaciu mohla stihnut do konca prazdnin a ci by mi obviazali uplne celu hlavu a na ako dlho.Chcela by som este vediet, ze za aky cas by ma to uz nebolelo a ci by sa mi to neskor zasa vratilo.Odpiste rychlo je to pre mna velmi dolezie, diky.

jarka77111

ahoj sasa moj brat bol na operacii ked mal 6 teraz ma 11 robili mu to v nemocnici na plastickej chirurchii neviem ako teraz ale vtedy do 18 rokov sa nehradili ked to robili v nemocnici. Robili mu to len pri lokalnej anesteze ale hovoril ze ho to nebolelo v ten den ho este pustili aj domov. potom musel nosit zabalenu hlavu potom celenky ale bol rad ze mu uz neodstavaju uska. Teraz uz to nema uplne tak ako po operacii ale aj tak ovela ovela lepsie.

bluenka

moja kamaratka si ich dala operovat tak okolo 13 rokov ... ale podla toho na co sa pytas .. ona bola na plastike aby jej moc neodstavali a potom mala celu hlavy zabalenu v obveze no a bolelo ju to este dost dlho aj taky rok a este aj teraz ju to niekedy sklube ..

myroon

ja som na tom bol,ked som mal 14.operaia bola v pohode,stalo to asi 6500.teraz mam 17 a trosku sa mi to vratilo.ale iba trosku.teraz mi je to vcelku jedno..ale poviem ti,ze ma to bolelo este dva roky.teda na dotyk.pol roka potom som si musel davat strasny pozor nato,aby sa i nieco nedotklo ucha.raz mi dala jedna spoluziacka facku a netrafila sa.dala mi do ucha a tak strasne ma to bolelo,ze som sa neovladol a dal som jej slabsiu naspat.a to som bol zastania ze baby sa nebiju..usi rok akoby ani neboli moje.ale po dvoch,troch rkoch sa mi to uvedomilo a teraz som spokojny.cast hradila poistovna...