Seroquel

Príspevok v téme: Seroquel
Niki72

ahojky, chcela by som sa s vami poradit, ci ste niekto za pomoci lekara vysadil seroquel a ake to bolo? na internete citam hrozostrasne clanky ze je to takmer nemozne :(

ja ho uzivam uz 7 rokov, 200mg pred spanim a uz mi velmi vadi ze nedokazem schudnut pribrate kila na tomto lieku a to, ze uz 7 rokov sa kazde rano budim ako po opici,uplne otapena. Na lieku spim niekedy aj 11 hodin, nastastie mam pracu kde mozem chodit na 10.00hod ale ak by som ju raz zmenila, malo kto mi bude tolerovat neskore prichody...

viete mi niekto poradit? dakujem :)

GGGGGG

ja ho beriem kvoli uzkostnej nespavosti a ako..viac menej pomohol ale nie uplne ..beriem ho asi necely rok a pribrala som 12 kg, bojim sa postavit na vahu, z 58 na 70kg a to som sa vazila asi pred 3 mesiacmi,nechcem vediet kolko vazim teraz a som z toho nestastna aj som si upravila jedalnicek zacala cvicit ale total nič ako vravim, bojim sa ist na vahu, vsetko mi je male a ostatni ma nechapau,ostatni si myslia ze vela jem tazko je to vysvetlit...mal mi pomoct aj na depresie a z toho pribratia mam este vacsie pretoze v lete sa len skryvam vsetko mi je tak male ani nechodim von...co sa tyka unavy..rano som otapena ale ja tom viem zvladnuť stavy unavy viac menej..bohuzial chodim na vysoku skolu a prave idem do štatnicoveho ročnika tak fakt neviem co z toho vyjde....

monica gazpio

To, či priberiete, alebo nie, vám, nepotvrdím, ani nevyvrátim. Ja som od toho lieku nepriberala, ale som si musela držať chuťové poháriky na uzde. Aj mne sa od neho strašne chcelo spať. Ja som brala na začiatok 25 mg večer a potom mi doktorka zvýšila až na 200 mg ráno a večer a nestačil mi ani 8 hodinový spánok. Vysadila mi ho postupne. Milá Niki72, poraď sa s doktorkou, povedz jej, čo je vo veci, a ona Ti liek určite zmení. Mne tak urobila. Pravda je taká, že môžeš byť aj na jedno šalátovom lístku na deň, ale ak budeš brať liek, od ktorého Ty osobne priberáš, tak neschudneš. Je to kruté, ale je to tak. Veľa zdravia a drž sa.

susanka001

tiez ho zacinam uzivat a mam neskutocne obavy z toho priberania :-( je vobec moznost ze clovek z toho nepriberie? :-(

hannahke

ja asi moc neporadim neviem o aky liek sa jedna ale napadlo mi nemozes ho uzit vecer o nieco skorej? tym by sa ti aj posunul rano cas vstavania ci?