hambim sa svojich spoluziakov...... Preco?:(

karioll2

jajka
dakujem,som sa pytal dcery,ale ta mi to povedala tak rychlo,ze som si z toho nic nezapamatal.uz aby bolo po puberte

[zruseny1]

v tvojom veku by si aj po stromoch mohol lozit :) co to kecas
ja som narocky dala za vrcanie smajla, aby ste si nemysleli ze vrcim doslova, vrr je iba take moje vyjadrenie nesuhlasu, ale nie hnev ani zlost :)

karioll2

v mojom veku sa uz smajlikovia nedavaju
to len uplne vynimocne kvoli tebe,ked som ti napisal nevrc aby si si nemyslela,ze som na teba nahnevany,ci tak nieco.

[zruseny1]

inak karioll... teraz pozeram ze som si ta pomylila s tym druhym, keriollom... nejak som zbrklo citala a moja reakcia bola mierena na jeho vetu typu> ze inteligent by si nepisal s clovekom neovladajucim gramatiku... takze len to som chcela...
a inak... ty davas smajlikov? doteraz som si v ziadnom tvojom prispevku nevsimla :) iba teraz, no aj to hned smutnych, este by to chcelo veseleho ze?:)

karioll2

inkognito
nebud vztahovacna(((((
bingham ma asi nieco na praci
ja som sa zasa vratil,vynimocne,lebo niektore temy na nenechali chladnym
ved ako by sme sa mohli na teba hnevat,aj ked je pravda,ze si mi nezohnala frajerku.mama sa ma dobre?

[zruseny1]

mooment..ani sa nepohnite!
no tak, neserte ma :) to vas tak nastvali tie moje dve vety? a keby to pisal niekto iny, tak by ste nezdrhali prec a bavili sa s nim... ved ani neviete ako som to myslela.. :)