Chcem sa zabit

Príspevok v téme: Chcem sa zabit
chcem

uz dlhsie nad tym rozmyslam..nebavi ma stale sa trapit, chlavne koli chalanovi, snazim sa aby bolo vsetko ok,aj tak to jenaprd..v skole same stresy,cloevek si mysli ze aspon doma najde klud, lenze samozrejme mat takych uzastnych rodicov ako mam ja,tak sa najradsej zahrabat hned pod zem..nebavi ma to, absolutne tento zivot..boo to dobre, donedavna, neviem co sa deje..ak to bude takto pokracovat...bola som taka stastna.

orol

Presne tak, vy dvaja sa dajte dokopy, podebatte si, hrkutajte si a pomilujte sa.

a na mna sa vykakajte, mna caka v utorok exekutor a chce mi zabavit vskeru nehnutelnost

tak neviem, co mam s nim urobit

alebo zo sebou

poradte

virus123

lenka191

Ahoj prosim ta kasli na to chodis este len do skoly vsetko mas este pred sebou ver mi ja som tiez veeelmi zle na tom uz mesiac a vcera som to este viac pokaslal az tak ze mozem byt rad ze je to tak ako je...skoncil som na policajnej stanici od 21:30 do 04:00 to co som spravil bolo brutalne ak si cital co som tu do dnesnej doby pisal tak vies ako som ja na tom ale snazi, sa bojovat no pride mi to ze cim viac bojujem tym viac vsetko viac a viac nicim momentalne sa cictm tak mi toto vsetko pride ako keby sa mi to vsetko len sniva vsetko je ine citim sa ako keby po opici neviem co to je mozno som vycerpany no nevzdavam sa je to tazke no ublizit si je to najjednoduhsie co mozme spravit a tabletky to nie vies ze mozes uzit nejake blbosti a nepodari sa ti to a skoncis na voziku alebo na posteli prosi, nerob to fakt ta prosim dufam ze odpises budem tu na teba cakat kym odpises no verim ze odpises
za posledny mesiac som prisiel o tolkych znamich ze to nechapem :( napr vcera sil kamarat spat a uz sa nezobudil pricina neznama :( pred tyzdnom sa mi obesil kamarat kvoli babe co bol s nou 4mesiace :( pred 3.tyzdnami mi dopichali kamarata za to ze vislel niekomu 7€ :(
prosim hadam nechces byt na tomto zozname :( cakam kym napises mi ti pomozeme sa nejako cez to preniest je to tayke ale da sa to treba bojovat