Chcem sa zabit

Príspevok v téme: Chcem sa zabit
chcem

uz dlhsie nad tym rozmyslam..nebavi ma stale sa trapit, chlavne koli chalanovi, snazim sa aby bolo vsetko ok,aj tak to jenaprd..v skole same stresy,cloevek si mysli ze aspon doma najde klud, lenze samozrejme mat takych uzastnych rodicov ako mam ja,tak sa najradsej zahrabat hned pod zem..nebavi ma to, absolutne tento zivot..boo to dobre, donedavna, neviem co sa deje..ak to bude takto pokracovat...bola som taka stastna.

lenka191

nad smrtou uz aj ja rozmyslam. chodim na vs, ktoru chcem velmi dokoncit, ale ucitel mi nedal spravit 2 predmety. tak to budem musiet ukoncit.da sa predavkovat tabletkami na nervy? asi kolko ich treba uzit? uz som psychicky v koncoch z tej skoly. viem ze tym sklamem celu rodinu ked ma stamad vylucia.

orol

A co maju povedat statisice a staticice ludi, ktorých opustil priatel, priatelka, druh, druzka, manzel manzelka ???

To sa maju vsetci vesat a strielat ???

orol

A inak pokial ste neboli v pravoplatnom manzelstve

-specateni slubom, pismom

-tak nikto nema pravo "privlastnovat" si druheho "nasilu"

-preto to skus zobrat aj z inej strany

-co by si urobil, keby si teba niekto "privlastnoval" ?

orol

Rozchody, nezhody byvaju bolestive a zazil ich kazdy z nas

-kazdy mame svoj zivotny pribeh
-cas vsetko zahoji ( cas je najlepsi lekar )
-az potom si clovek uvedomi, aky bol blazon
-ked sa trapil pre „dieru"
-ktorych je na svete neurekom

a p r e t o

-netreba byt taky chulostivy, resp. schulostively
-a pozerat sa na vec triezvo, prakticky
-v prvom rade si predsa ty a tvoja rodina

ta3

ako hovorim bojuj, bojuj o svoj zivot, bojuj o nu, lebo raz ked potiahnes kohutikom vsetky sance budu nenavratne nulove, sanca vidiet ju, byt s nou, mozno ozenit sa s nou alebbo sanca stretnut nejaku inu dievcinu, sanca pokecat s priatelmi, sanca stisnut raz v naruci Tvoje dieta, sanca jednoducho zit a tesit sa z jednoduchych a pritom nadhernych veci ako je vychod a zapad slnka, vona vzduchu po dazdi, sum listia v korunach stromov, vsetky tieto sance budu navzdy stratene
boj nebude lahky ale hovor s nami, viem, ze sme slabou naplatou na Tvoju bolacku, Ty chces ju a nie nas, ale my sme tu pre Teba vzdy, na to nezabudaj, tak bojuj, chlapce

ta3

Janko z Nitry
... no milujem ju som ochotny bojovat o nu ...

no tak clovece bojuj, potiahnut kohutikom dokaze aj najvacsi debil, Ty nie si debil tak bojuj, mas ju blizko seba, uz si sa pokusil s nou rozpravat odvtedy ako Ti povedala ze chce byt sama? daj jej cas a potom hladaj sposoby ako sa s nou stretnut a ked sa stretnete, hovorte otvorene, predsa naozaj len strucne chcem byt sama nemoze byt dovod na rozchod po 4 rokoch

bojuj!

Mimulus

Netráp sa pre niekoho,kto sa netrápi kvôli tebe...Nemiluj niekoho,kto ťa nemiluje...Nepomáhaj niekomu,kto nepomôže tebe a kto o tvoju pomoc nestojí...Never niekomu,kto neverí tebe...Neotváraj očí niekomu,kto ich otvoriť nechce...Vždy si váž sám seba,váž si svoje hodnoty a nikdy nedovoľ,aby ťa niekto ponížil...Hľadaj si seberovných a neuspokoj sa s málom!!! Ide predsa o tvoje šťastie!!!!!!!!!!!!!!!! Ak si niečo stratil, bojuj ako len vládzeš,nikdy sa nevzdávaj...Ak ti niekto ublížil,netráp sa kvôli nemu! Nezmeníš niekoho len preto, že chceš...buď sa zmení sám alebo to nechaj tak a choď ďalej.

Napíš. keď ti bude najhoršie. Prídem a pomôžem Ti. Napíš, keď budeš plakať. Prídem a požičiam ti úsmev. Napíš, keď budeš chcieť zomrieť. Prídem a donútim ťa žiť!!!!.......Láska si nevyberá podľa krásy......, ona určuje, koho považujeme za krásneho. Najväčším umením života je odpustiť tomu, kto ti ublížil. Ostať priateľom tomu, kto ťa zradil a zachovať vernosť tomu, kto ju porušil. Len preto, že ťa niekto neľúbi tak, ako by si chcel, neznamená to, že ťa neľúbi tak, ako najviac vie. Láska začína tým, že človek sa cíti osamotený, a končí tým, že chce byť sám

Mimulus

,,Čoho sa na nás dopustili druhí, s tým už sa nejako vyrovnáme. Horšie je to s tým, čoho sme sa na sebe dopustili sami.,,

(François de La Rochefoucauld)

Najosamelejší ľudia sú najmilší. Najsmutnejší majú najjasnejší úsmev. Tí, ktorí si najviac vytrpeli, sú najrozumnejší. A to všetko preto,že nechcú vidieť iných trpieť tak ako trpeli oni sami...

sante.

strašne straašne by som ti priala, aby sa vrátila, alebo aby si sa raz ráno zobudil a tie pocity boli preč. Všetko sa mení. Proste sa s tým musíme vyrovnať. a pochopiť to.
don't be sad. go do something and make you happy. Raz som to počula vo filme Tiger Eyes :D napísala som si to na papierik a občas si to prečítam...

sade8

Janko

ani nevies ale v tvojich slovach sa nachadza velmi pozitivne...nieco velmi pozitivne...
to je jasne ze ta nepozna nikto z tohto fora, viac ako tvoja rodina, a pritom ti nedokazu pomoct.
velmi sa mi paci tvoj pristup, a vies co ti poviem OPOVAZ sa skoncit so zivotom!!!
Viem je to kazdeho rozhodnutie, ale ty este nie si natolko strateny aby si to tak lahko mohol vzdat...
byt na tvojom mieste, by som stale bojoval dozvediet sa pravdu...to nie je len tak po tak dlhom case sa rozist, preto to aj tak boli, ako nestrannemu cloveku sa mi nuka stale otazka preco, s chutou aj zistit to prave...a ked sa nad tym aj troska zamyslis, ze ked stale budes len vediet to ze chce byt iba sama, tak to je chaby ale velmy chaby, slaby mooooc dovod na to co ti spravila... nechcem tu nikoho zhadzovat, teda ju, lebo ano nepoznam ju, ale toto nie je ziadny dovod...trosku to nedava zmysel, ved nema 16 aby zahodila tak dlhorocny vztah,preto...takze bud ti klamala celu dobu ze to s tebou myslela tak vazne, alebo jej aj nieco vadilo co nechcela povedat, ale zase to tiez svedci o jej charaktere, ze sa s tym o tom vobec tebe nezmienila...