Chcem sa zabit

Príspevok v téme: Chcem sa zabit
chcem

uz dlhsie nad tym rozmyslam..nebavi ma stale sa trapit, chlavne koli chalanovi, snazim sa aby bolo vsetko ok,aj tak to jenaprd..v skole same stresy,cloevek si mysli ze aspon doma najde klud, lenze samozrejme mat takych uzastnych rodicov ako mam ja,tak sa najradsej zahrabat hned pod zem..nebavi ma to, absolutne tento zivot..boo to dobre, donedavna, neviem co sa deje..ak to bude takto pokracovat...bola som taka stastna.

Bager1

Co ti uz preskocilo? zabit sa ? koli chalanovi? no kludne mozes a jemu to bude akurat tak jedno, a povie si aka si bola psychicky labilna ...

anjelik

Ako chceš takýmto ľuďom pomôcť??? Že im radíš,aby sa na Boha obrátili??? A ako??? Modlenie je rada? Je to návod??? Urobí to niekto za mňa?? Ako to myslíš??

bella12

Ten, kto vážne rozmýšľa nad samovraždou a dokonca sa o ňu už aj pokúsil, a píše na nejaké fórum, kričí o pomoc. Taký človek nechce zomrieť, lenže má pocit, že už nemá inú možnosť. Preto hľadá akýkoľvek záchytný bod, akúkoľvek možnosť, aby to nemusel urobiť. Koľkí z tých, ktorým sa samovražda podarila, tu možno mohli byť, keby našli pochopenie a povzbudenie u druhých ...

anjelik

Prečo takých ľudí ratujú?? Pretože veľakrát sa vlastne ani zabiť nechcú, ide skôr o vyburcovanie pozornosti akýmkoľvek spôsobom ...a tento je podľa mňa istý. :o)))) A dajú sa radi zachrániť. Snáď teraz nezhynie polovica respondentov tohoto fóra, aby poprela moje tvrdenie...;o))

111111l

Nad samovrazdou uvazuje urcite vela ludi... keby som sa ja mal zabit, tak by som sa urcite zastrelil, je to rychle a bezbolestne, ak teda viete, kam strielat ...

J111

To je mi ale tema: chcem sa zabit:D Podla tohto tuna to vyzera tak, ze polka ludstva by mala chodit ku psychiatrovi:D