Zabudla som si dat HAK

Príspevok v téme: Zabudla som si dat HAK
roxy

3 roky som pravidelne bez akychkolvek preslapov brala HAK. Tento tyzden som mala ale mimoriadne hekticky. Brala som poslednych 7tbl z blistra. V pondelok som si ju zabudla dat, v utorok som ju uzila az po 20hod. Vcera sme mali nechraneny pohl styk a co je horsie, urobil sa do mna. Akoby toho nebolo dost, dnesnu, poslednu tbl som stratila. Netusim kde, netusim ako. Nahradne balenie nemam. Mam podla vas uzit escapelle? Alebo riziko je male? Dakujem za odpovede...

Elwine

noo... tak istota je gulomet, ale ja osobne by som ju nekupovala... sice v tomto asi doktori nie su zajedno a v konecnom dosledku ani zeny, ktore antikoncepciu uzivaju, ale predsalen 24 hodin by mala byt hladina hormonov zachovana (podla slov mojho gynekologa)... cize ja by som si na tvojom mieste tabletku po nedala... s prihliadnutim na vedlajsie ucinky a vsetko okolo toho a este pokial to mozno je aj zbytocne...

inak som na tom bola podobne ako ty pred dvoma mesiacmi, vzala som tabletku s 24 hodinovym meskanim - dve naraz, a styk som mala po 6 dnoch odvtedy, a nie jedenkrat :) a nic z toho nebolo...

Elwine

hmmm, pokial neuzijes 21 tabletu, cize poslednu, tak by nemal byt problem, jednoducho budes mat o den kratsi cyklus... ked som brala tabletky prvy mesiac, este to bolo Chloe, teraz som na minerve, tak mi posledna tabletka spadla do umyvadla :) tak som si vzala jednu z druheho blistra, aby sa mi zachoval 21 dnovy cyklus a ked som sa na to spatne pytala doktora, tak povedal, ze som kludne mohla nechat 20 dnovy...

a k tomu nechranenemu styku, v tretom tyzdni to je uz trosku zlozitejsie... mudra knizocka, ktoru som dostala k tabletkam radi uzit hned dalsie balenie bez vynechania na krvacanie alebo okamzite vysadenie - krvacanie sa dostavi... neviem no, pokial si ju uzila aj ked po 20 hod. tak by nemal byt problem, mne sa to stalo popravde uz parkrat...