priatel a jeho klamstva

Príspevok v téme: priatel a jeho klamstva
radkaa123

ahoj, mam taky problem...viem ze by som sa nemala priatelovi hrabat vo veciach ale chcela som len zistit ci nahodou nerobi to co nema. takze asi pred 2 mesiacmi som nasla priatelovi take tie male sacky na travu, dve vodne a dve flase na suche a aj odstrihnutu slamku, kvapky do oci asi 4 a v dasej este bolo asi dopoly. potom som mu este niekedy ponachadzala pekne spravene alobaly na flasu a teraz som mu nasla dalsie a dalsie slamky poodstrihovane a tie kvapky uz boli prazdne. predtym ako sme spolu zacali chodit bral rozne drogy ale potom sem tam len travu. teraz v posledne mesiace mi hovori ze uz nehuli. som mu povedala ze moze ale nech mi o tom povie. ale nie. nechce sa priznat. co mam robit. neviem co si mam o tom myslie. tak vas prosim o radu co by ste robili vy a co by ste si mysleli na mojom mieste. dakujem

barbinka

radka ale ty to odkiaľ môžeš vedieť, že nie je taký zavislý? A čo je to byť viac závislý a menej závislý? Buď si závislý, alebo nie si.

barbinka

radka: lenže keď je závislý, tak mu pomôže jedine liečenie. A aj keď sa z neho vráti, stále bude len abstinujúci narkoman, čo nie je vhodný genetický materiál.

radkaa123

lenze ja ho nechcem len tak po 4 rokoch nechat. nepoviem keby som s nim pol roka, rok..ja to s nim chcem nejako vyriesit