priatel a jeho klamstva

Príspevok v téme: priatel a jeho klamstva
radkaa123

ahoj, mam taky problem...viem ze by som sa nemala priatelovi hrabat vo veciach ale chcela som len zistit ci nahodou nerobi to co nema. takze asi pred 2 mesiacmi som nasla priatelovi take tie male sacky na travu, dve vodne a dve flase na suche a aj odstrihnutu slamku, kvapky do oci asi 4 a v dasej este bolo asi dopoly. potom som mu este niekedy ponachadzala pekne spravene alobaly na flasu a teraz som mu nasla dalsie a dalsie slamky poodstrihovane a tie kvapky uz boli prazdne. predtym ako sme spolu zacali chodit bral rozne drogy ale potom sem tam len travu. teraz v posledne mesiace mi hovori ze uz nehuli. som mu povedala ze moze ale nech mi o tom povie. ale nie. nechce sa priznat. co mam robit. neviem co si mam o tom myslie. tak vas prosim o radu co by ste robili vy a co by ste si mysleli na mojom mieste. dakujem

jajka001_

ho chyt, priviaz o stolicku, namier na neho lampu, nechaj mu kvapkat vodu na hlavu a predloz mu dokazy. potom mu daj podpisat vyhlasenie, že je vinny.

bojo

zahraj pred nim sialene smutnu princeznu.ked sa ta spyta co ti je tak mu povec,ze ti zomrel znami na predavovanie-a pri tom to mal pod kontrolou-

jajka001_

a dalsia vec...uzivanie drog sposobuje trvale poskodzovanie psychiky a zabija mozgove bunky. to nie je z kniziek, to je tiez realita.
chces s nim mat deti?