priatel a jeho klamstva

Príspevok v téme: priatel a jeho klamstva
radkaa123

ahoj, mam taky problem...viem ze by som sa nemala priatelovi hrabat vo veciach ale chcela som len zistit ci nahodou nerobi to co nema. takze asi pred 2 mesiacmi som nasla priatelovi take tie male sacky na travu, dve vodne a dve flase na suche a aj odstrihnutu slamku, kvapky do oci asi 4 a v dasej este bolo asi dopoly. potom som mu este niekedy ponachadzala pekne spravene alobaly na flasu a teraz som mu nasla dalsie a dalsie slamky poodstrihovane a tie kvapky uz boli prazdne. predtym ako sme spolu zacali chodit bral rozne drogy ale potom sem tam len travu. teraz v posledne mesiace mi hovori ze uz nehuli. som mu povedala ze moze ale nech mi o tom povie. ale nie. nechce sa priznat. co mam robit. neviem co si mam o tom myslie. tak vas prosim o radu co by ste robili vy a co by ste si mysleli na mojom mieste. dakujem

jajka001_

to nie je drama, to je realita, rizika zivota s narkomanom. ked vies ze uz tvrde drogy, ked vidis ze je moznost ze ich berie i teraz...chran samu seba nik iny to nespravi

jajka001_

pozri, ked berie tvrde a zacne si pichat, ty to ani nezistis, a spolu predpokladam ze spavate, tak ani nevies ako a dozivotne chytis žltačku, pripadne aids, ktory je teraz ovela rozsirenejsi ako pred par rokmi...to nie je sranda

Fallo

hmm,,,,
rozid sa snim na dobu,kym prestane s tym.....
ale musi to pochopiť a dat sa popripade aj liecit....
Si pokasles buducnost ....